Statistika našeho portálu

  • 102 223 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel U LIŠÁKA - Nová Pec

Nová Pec

K dispozici je 33 lůžek v pokojích různé velikosti z nichž některé mají vlastní sprchy a WC, ostatní vedle pokojů. Dalších 12lůžek je v apartmánech pro náročné. Je rnožno po dohodě používat lednice a užívat el. plotýnky /v případě obsazení celého zařízení jednou skupinou/. K dispozici je velká nabídka krajových jídel a je možno si objednat polopenzi, kterou se snažíme dotovat. Pokoje mají výhled …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nové Chalupy 24/777, Nová Pec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Nová Pec

Fotogalerie k článku

K dispozici je 33 lůžek v pokojích různé velikosti z nichž některé mají vlastní sprchy a WC, ostatní vedle pokojů. Dalších 12lůžek je v apartmánech pro náročné. Je rnožno po dohodě používat lednice a užívat el. plotýnky /v případě obsazení celého zařízení jednou skupinou/. K dispozici je velká nabídka krajových jídel a je možno si objednat polopenzi, kterou se snažíme dotovat. Pokoje mají výhled na nejvyšší hory Šumavy Plechý a Srnrčinu a na volné šumavské slatě. Hotel stojí na rozsáhlých travnatých pozemcích, kudy protékají potoky. Použít je rnožno otevřené ohniště a další zařízeni. V letní sezoně /od:1.5. – 30.10./ se netopí, pro zimomřivé půjčujeme za poplatek přímotopy.

Možnosti stravování

Objekty nabízejí útulné restaurace s krby,televizí,satelitem,reprohudbou,zahrádkami a terasou,sortimentem šumavských jídel v hl.sezoně někdy až se třemi druhy točeného piva + velkým sortimentem alko i nealko nápojů. Doporučuje se polopenze možná je samozřejmě i penze plná.Pozemky protékají pstruhové potoky k dispozici je jezírko s rybami,kurt,stolní tenis,malý fotbal,akvarium,ohniště a grilly.V neposlední řadě je výhodné využít rozsáhlých pozemků ke hrám a opalování atd. Další nabídkou jsou půjčovny kol,lodiček,televizí a dalších předmětů. Zajišťujeme a podáváme informace o sjíždění Vltavy.

Popis okolí

Nová Pec včetně jejích částí /Nové Chalupy,Bělá/je podle znalců Šumavy skvělým místem kde je možné koupat se v Lipně a provozovat vodní zábavy a sporty.V zimní sezoně nabízí novou možnost a to je HOCHFICHT/Smrčina/s jejími jedenácti sjezdovkami.Vzdálenost 6 km.vzdušnou čarou.V létě je vynikajícím odrazovým můstkem pro cykloturisty a turisty pěší,protože je protkána mnoha značenými stezkami které vedou hned vedle objektů.V zimě jsou stejné stezky upravovány pro běžkaře,nehledě k blízkosti Nordic fitnes parku. Pro zájemce o sauny,masáže a plavání v zimní sezoně nebo když je chladno doporučujeme bazén ve Volarech nebo areál Mariny v Lipně n.Vlt. V okolí je mnoho hraničních přechodů/stačí nový OP. V blízkém okolí vede Schwarzenberský kanál který byl prohlášen technickou památkou UNESCO.Spojuje Severní moře s mořem Černým.Vynikajícím nápadem je projížďka historickým vláčkem.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hypnotizér v Prachaticích | květen …

15.05.2024 - 15.05.2024
Velké náměstí 2,…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete