Statistika našeho portálu

  • 92 961 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel U Sládka - Chodová Planá

Chodová Planá

Hotel U Sládka, který je součástí rodinného pivovaru Chodovar, se může pochlubit výhodnou polohou. Nachází se poblíž Mariánských Lázní, Tachova a Plzně. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Hosté si s sebou mohou vzít na pokoj i domácího mazlíčka.Zaparkovat lze za poplatek přímo na střeženém hotelovém parkovišti. Hotel U Sládka disponuje i prostory pro firemní akce v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pivovarská 107, Chodová Planá
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Tachov
Obec
Chodová Planá

Fotogalerie k článku

Hotel U Sládka, který je součástí rodinného pivovaru Chodovar, se může pochlubit výhodnou polohou. Nachází se poblíž Mariánských Lázní, Tachova a Plzně. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Hosté si s sebou mohou vzít na pokoj i domácího mazlíčka.

Zaparkovat lze za poplatek přímo na střeženém hotelovém parkovišti. Hotel U Sládka disponuje i prostory pro firemní akce v podobě jednacího sálu a salónku s krbem o celkové kapacitě až 100 osob. Není problém tu uspořádat i teambuildingové akce.

Hosté hotelu U Sládka se mohou ubytovat v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Všechny jsou vybaveny sprchou nebo vanou, sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, minibarem a televizí se satelitním příjmem. Nechybí možnost připojit se na internet. Z některých pokojů je úchvatný výhled na siluetu pivovaru.

Hostům je k dispozici půjčovna horských kol nebo tenisový kurt. Nabízené wellness služby zahrnují například masáž, perličkovou koupel, teplé zábaly v pivovarském mlátě, pivní koupel nebo beerrarium. Lze zprostředkovat i jízdu na koních.

Možnosti stravování

Hotel U Sládka se vyznačuje vynikající staročeskou kuchyní v restauraci Ve Skále. Hosté tu dostávají snídaně formou bufetových stolů, kde najdou i zdravý koutek nebo pravé chodské koláče.

Na dobré jídlo si mohou návštěvníci dojít i do přilehlé restaurace Stará Sladovna v kamenné budově bývalé sladovny. Právě tady lze ochutnat místní pivo a při tom se o něm něco dozvědět. Usadí se zde až 150 lidí, kteří jsou obklopeni pivovarskou technologií. Nechybí ani velká letní terasa s pivovarskou zahradou.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Slavnostní zahájení pivní sezóny - …

25.04.2020 - 25.04.2020
Chodovar, Pivovarská…

Nenechte si ujít Slavnostní zahájení pivní sezóny 2020, proběhne tradiční, již 22. štafetový běh se sudem z bavorského…

Setkání historických vozidel - Pivo…

04.07.2020 - 04.07.2020
Pivovar Chodovar,…

Nenechte si ujít Setkání historických vozidel v pivovaru Chodovar začátkem prázdnin.celé dopoledne.

Street food festival a kulinářský t…

28.03.2020 - 28.03.2020
Kladruby

Setkání příznivců stylové gastronomie v jedinečném prostředí nádvoří barokního kláštera Kladruby u Stříbra.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 28. březen

Dnes má svátek Soňa

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete