Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel U Supa - Harrachov

Harrachov

Půvabný hotel U Supa se nachází v klidné lokalitě známého horského střediska Harrachova nazvané Nový Svět. Tento malý rodinný hotel disponuje 13 pokoji. Našim hostům nabízíme chutnou domácí kuchyni, saunu, bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení na internet ve veřejných prostorách a v některých pokojích. V hotelu se dále nachází bar, kde mohou hosté strávit příjemné chvíle při posezení s …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nový Svět 346, Harrachov
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Harrachov

Fotogalerie k článku

Půvabný hotel U Supa se nachází v klidné lokalitě známého horského střediska Harrachova nazvané Nový Svět. Tento malý rodinný hotel disponuje 13 pokoji. Našim hostům nabízíme chutnou domácí kuchyni, saunu, bezplatné vysokorychlostní bezdrátové připojení na internet ve veřejných prostorách a v některých pokojích.

V hotelu se dále nachází bar, kde mohou hosté strávit příjemné chvíle při posezení s dobrým českým pivem nebo jinými nápoji, které nabízíme. Je ideální pro relaxaci po dni stráveném na čerstvém horském vzduchu. Útulné pokoje jsou zárukou klidného spánku.

Možnosti stravování

Snídaně se podává v restauraci formou bufetu od 07:30 do 9:30. Na hosty, kteří si objednali pobyt s polopenzí čeká 4-chodová večeře od 18:00 do 19:30.

Popis okolí

Zima je vhodná pro aktivní lyžaře a běžkaře. V blízkosti hotelu (cca 300m) začínají první běžkařské tratě. Lyžařský areál je od hotelu vzdálen cca 500m, takže k němu není problém dojít pěšky, popřípadě dojet autem. Pro návštěvníky se zde nachází rozsáhlé parkoviště.

Léto je vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku. Zajímavým turistickým cílem jsou jistě známé Mumlavské vodopády, od kterých se dá dál jít nebo jet do hor, např. na Voseckou nebo Labskou boudu. Případně se i s kolem můžete vyvést lanovkou na Čertovu horu a odtud si můžete zvolit také nějaký zajímavy cíl Vašeho výletu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete