Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Hotel U Zeleného stromu - Janov

Janov

Jsme malý hotel rodinného typu, který se nachází v klidné obci Janov – v samém srdci Národního parku České Švýcarsko. Nabízíme výbornou domácí stravu a pohodlné ubytování jednotlivcům, rodinám s dětmi i čtyřnohým mazlíčkům. Pokojů máme celkem 11 s celkovou kapacitou 25 lůžek. K hotelu patří také ubytování v domečku Bušeranda na samotě u lesa, celková kapacita domečku je 10 lůžek, je vhodný pro ty…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Jsme malý hotel rodinného typu, který se nachází v klidné obci Janov – v samém srdci Národního parku České Švýcarsko. Nabízíme výbornou domácí stravu a pohodlné ubytování jednotlivcům, rodinám s dětmi i čtyřnohým mazlíčkům. Pokojů máme celkem 11 s celkovou kapacitou 25 lůžek. K hotelu patří také ubytování v domečku Bušeranda na samotě u lesa, celková kapacita domečku je 10 lůžek, je vhodný pro ty kteří hledají čerstvý vzduch, klid a pohodu. Zahrada u domu je vhodná k odpočinku . Uvnitř naleznete bar, vybavené pokoje, na zahradě před chalupou je velký zabudovaný bazén který určitě v horkých dnech přijde vhod . V případě početně větších skupin, které chtějí využít našeho hotelového sálu a salonku vybaveného kongresovou technikou, není to pro nás žádný problém, můžeme zajistit pro zbytek skupiny ubytování v ostatních penzionech v Janově, nemusíte se tedy cítit omezeně pouze naší kapacitou, která je včetně domečku Bušeranda 35 lůžek.

Možnosti stravování

Naše restaurace má kapacitu 20 – 30 míst (záleží na rozestavění stolů). Interiér je laděný v kombinaci světlé dřevo – zelené doplňky … jsme přeci "U zeleného stromu". V případě hezkého počasí využíváme letní zahrádku. Cyklistům je zde k dispozici stojan na kola. Při nepřízni počasí se pak můžete ohřát (a případně usušit) u krbových kamen, která v restauraci vytváří příjemnou atmosféru.

Popis okolí

Ubytujete se v ideálním prostředí, ze kterého můžete vyrážet za další zábavou do celého, na turismus silně orientovaného regionu. Vstup do soutěsek vám leží přímo u nohou, a Pravčická brána stojí na dohled. Užívejte si pohodové a klidné ubytování v rodinném hotelu, na čerstvém vzduchu a příjemném posezení na naší hotelové terase. Vychutnejte si jednu z mnoha druhů kvalitní kávy a nezpočet laskomin z naší skvělé kuchyně.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

neděle 16. květen

Dnes má svátek Přemysl

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete