Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel U Zlatého býka - Písek

Písek

Hotel U Zlatého býka Vám poskytuje vysoký standard ubytování a gastronomie. Pod jednou střechou nabízí svým hostům celou paletu služeb. Hostům je aktuálně k dispozici je 14 moderně zařízených pokojů různých velikostí a typů, které jsou standardně vybaveny satelitní televizí, bezdrátovým připojením k internetu, klimatizací, vlastní koupelnou a wc a vstupním zámkem na magnetickou kartu. Z pokojů j…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kocínova 135/6, Písek
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Písek
Obec
Písek

Fotogalerie k článku

Hotel U Zlatého býka Vám poskytuje vysoký standard ubytování a gastronomie. Pod jednou střechou nabízí svým hostům celou paletu služeb. Hostům je aktuálně k dispozici je 14 moderně zařízených pokojů různých velikostí a typů, které jsou standardně vybaveny satelitní televizí, bezdrátovým připojením k internetu, klimatizací, vlastní koupelnou a wc a vstupním zámkem na magnetickou kartu. Z pokojů je nádherný výhled na historickou část města Písek, zejména na středověkou hradební zeď a pozůstatky tzv. Putimské brány.

Možnosti stravování

Prostory restaurace jsou plně klimatizovány, v letních měsících nabízíme možnost posezení na terase s obsluhou. Součástí hotelu je nekuřácký salónek pro 20 osob. Naše kuchyně je mezinárodní, jídelní lístek (k dispozici v českém, anglickém, německém, francouzkém a nově i japonském jazyce) nabízí široký výběr ověřených specialit. Nabízíme mimojiné steaky a bifteky z pravé hovězí svíčkové na několik způsobů. Vinný lístek s komentářem nabízí vynikající vína z Čech i z celého světa.

Popis okolí

Hotel je situován do historické části Písku.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete