Statistika našeho portálu

  • 96 120 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Hotel Vienna - Teplice

Teplice

Moderní atypická stavba Vám nabízí klidné a příjemné prostředí 9ti pokojů všechny vybavené PC s připojením na internet. Wi-fi je dostupné na celém hotelu. Pokoje se dají využít jak jako jednolůžkové, tak i třílůžkové /z čehož 1 pokoj s terasou./ Café bar, kadeřnictví, výtah, parkoviště hlídané kamerovým systémem a bezbariérový přístup do veřejných prostor hotelu. K dispozici Vám jsou služby recep…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
nám. Edvarda Beneše 417/12, Teplice
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Teplice
Obec
Teplice

Fotogalerie k článku

Moderní atypická stavba Vám nabízí klidné a příjemné prostředí 9ti pokojů všechny vybavené PC s připojením na internet. Wi-fi je dostupné na celém hotelu. Pokoje se dají využít jak jako jednolůžkové, tak i třílůžkové /z čehož 1 pokoj s terasou./ Café bar, kadeřnictví, výtah, parkoviště hlídané kamerovým systémem a bezbariérový přístup do veřejných prostor hotelu. K dispozici Vám jsou služby recepce, kadeřnictví, stejně jako možnost parkování na parkovišti, které je přímo před hotelem, hlídané kamerovým systémem.

Možnosti stravování

Café bar Vám nabídne snídaně (v ceně ubytování), které jsou formou studených i teplých švédských stolů s bohatou nabídkou.

Popis okolí

Využijte volného času k poznání města, blízkého okolí a lázeňských služeb (dle dohody zajistíme).

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete