Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Vyhlídka - Vacov

Vacov

Rodinný hotel v malebné hornaté vesničce 995 m. nad mořem Javorník, uprostřed lesů, 32, lůžek, výborná domácí kuchyně, venku hřiště, tábořiště, ideální pro turistiku, cyklistiku, koupání 3 km - dále výlety do okolí - Kvila, Kašperské hory, hrad Kašperk, v místě nová rozhledna s krásným výhledem - v zimě přímo naproti hotelu 2 sjezdovky - ideální pro děti a m´éně náročné lyžaře - pohoda …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Stachy/42, Vacov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Vacov

Fotogalerie k článku

Rodinný hotel v malebné hornaté vesničce 995 m. nad mořem Javorník, uprostřed lesů, 32, lůžek, výborná domácí kuchyně, venku hřiště, tábořiště, ideální pro turistiku, cyklistiku, koupání 3 km - dále výlety do okolí - Kvila, Kašperské hory, hrad Kašperk, v místě nová rozhledna s krásným výhledem - v zimě přímo naproti hotelu 2 sjezdovky - ideální pro děti a m´éně náročné lyžaře - pohoda a vlídnost rodinného hotelu.

Možnosti stravování

Stravování formou snídaně, polopenze, plné penze - kuchyn domácí, především typický česká jídla a dále velký výběr mezirodní kuchyně, včetně vegetariánské stravy.

Popis okolí

Okolí krásné, uprostřed lesů, v místě dětská ozdravovna pro astmatiky, tudíž vynikající vzduch, z hotelu nádherný výhled na celé Boubínsko, z okolí možno dělat spoustu výletů pěších i na kolech do okolí, 3 km přírodní koupaliště, v zimě přímo naproti hotelu 2 sjezdovky vč. več. lyžování,ideální pro děti a méně náročné lyžeře.

Tipy na výlet po okolí

Rozhledna v místě, rotunda v mítě, Královský kámen, Měsíční kámen, hrad Kašperk, Kašperské hory, Kvilda dále k pramenu Vltavy, 3 km přírodní koupaliště Rohanov - dále do Srní, Modravy, Čenkova pila, Boubín - zde nová rozhledna.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete