Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Hotel Vyhlídka - Vacov

Stachy/42, Vacov

Rodinný hotel v malebné hornaté vesničce 995 m. nad mořem Javorník, uprostřed lesů, 32, lůžek, výborná domácí kuchyně, venku hřiště, tábořiště, ideální pro turistiku, cyklistiku, koupání 3 km - dále výlety do okolí - Kvila, Kašperské hory, hrad Kašperk, v místě nová rozhledna s krásným výhledem - v zimě přímo naproti hotelu 2 sjezdovky - ideální pro děti a m´éně náročné lyžaře - pohoda …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Stachy/42, Vacov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Vacov

Fotogalerie k článku

Rodinný hotel v malebné hornaté vesničce 995 m. nad mořem Javorník, uprostřed lesů, 32, lůžek, výborná domácí kuchyně, venku hřiště, tábořiště, ideální pro turistiku, cyklistiku, koupání 3 km - dále výlety do okolí - Kvila, Kašperské hory, hrad Kašperk, v místě nová rozhledna s krásným výhledem - v zimě přímo naproti hotelu 2 sjezdovky - ideální pro děti a m´éně náročné lyžaře - pohoda a vlídnost rodinného hotelu.

Možnosti stravování

Stravování formou snídaně, polopenze, plné penze - kuchyn domácí, především typický česká jídla a dále velký výběr mezirodní kuchyně, včetně vegetariánské stravy.

Popis okolí

Okolí krásné, uprostřed lesů, v místě dětská ozdravovna pro astmatiky, tudíž vynikající vzduch, z hotelu nádherný výhled na celé Boubínsko, z okolí možno dělat spoustu výletů pěších i na kolech do okolí, 3 km přírodní koupaliště, v zimě přímo naproti hotelu 2 sjezdovky vč. več. lyžování,ideální pro děti a méně náročné lyžeře.

Tipy na výlet po okolí

Rozhledna v místě, rotunda v mítě, Královský kámen, Měsíční kámen, hrad Kašperk, Kašperské hory, Kvilda dále k pramenu Vltavy, 3 km přírodní koupaliště Rohanov - dále do Srní, Modravy, Čenkova pila, Boubín - zde nová rozhledna.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Exlibris - Prachatice

03.04.2019 - 03.05.2019
Prachatice

382 grafických listů exlibris z mezinárodní soutěže. Galerie Dolní brána

Jaromír Hruška: Návrat do Hotelu Bl…

26.04.2019 - 26.04.2019
Městské divadlo…

Premiéra inscenace Jaromíra Hrušky v podání ŠOS Prachatice.

Tvůrčí dílna pro rodiče s dětmi - P…

26.04.2019 - 26.04.2019
Muzeum české loutky a…

Tvůrčí dílna s pohádkou z cyklu Povídám, povídám pohádku

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete