Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Výpřež - Děčín

Děčín

Toužíte po klidu, relaxaci a sportovním vyžití? V tom případě Vás rádi přivítáme v našem Hotelu VÝPŘEŽ, který se nachází na severu Čech. Nabízíme stylové 1-2 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Kromě ubytování, u nás najdete saunu, fitness centrum a konferenční sál s kapacitou až 80 osob vhodný pro svatby, společenské akce, teambuildingu atd... Relax, pohodu, krásnou přírodu a jen nedaleko do ce…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kamenická 692, Děčín
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Fotogalerie k článku

Toužíte po klidu, relaxaci a sportovním vyžití? V tom případě Vás rádi přivítáme v našem Hotelu VÝPŘEŽ, který se nachází na severu Čech. Nabízíme stylové 1-2 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Kromě ubytování, u nás najdete saunu, fitness centrum a konferenční sál s kapacitou až 80 osob vhodný pro svatby, společenské akce, teambuildingu atd... Relax, pohodu, krásnou přírodu a jen nedaleko do centra... ideální místo pro strávení příjemných dní.

Možnosti stravování

Snídaně v ceně ubytování, obědy, večeře - stylová restaurace v objektu. Restaurace s kapacitou 86 hostů je nekuřácká a pro 40 hostů je připravena letní terasa. Naši hosté u nás mají možnost využít hlídané parkoviště nebo hřiště pro své malé ratolesti.

Popis okolí

Toužíte po klidné dovolené nebo byste raději aktivní odpočinek? Obojí u nás najdete. Výjimečné přírodní hodnoty nabízí okolí města Děčína jehož územím se prolínají chráněné krajinné oblasti Labské pískovce, České středohoří a Lužické hory. Ideální prostředí pro turistiku, lezení či výlety na kole.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete