Statistika našeho portálu

  • 101 405 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Waldstein - Jiříkov

Jiříkov

Hotel byl v roce 1996 nově postaven a po našem převzetí v prosinci 2006 je nově renovovaný. Pokoje jsou standardně vybaveny televizory s DVD přehrávačem, telefonem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Pro fanoušky internetu máme také připravené pokoje s připojením. Součástí hotelu jsou dvě restaurace. Selská jizba a nekuřácká restaurace s integrovanou hernou pro děti. Pro děti je v areálu h…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Filipov 180, Jiříkov
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Jiříkov

Fotogalerie k článku

Hotel byl v roce 1996 nově postaven a po našem převzetí v prosinci 2006 je nově renovovaný. Pokoje jsou standardně vybaveny televizory s DVD přehrávačem, telefonem a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Pro fanoušky internetu máme také připravené pokoje s připojením. Součástí hotelu jsou dvě restaurace. Selská jizba a nekuřácká restaurace s integrovanou hernou pro děti. Pro děti je v areálu hotelu dětské hřiště s pískovištěm. Rodičům rádi zapůjčíme cestovní postýlky s přebalovacím pultíkem. Při slunném počasí lze využít venkovní terasy k posezení, grilování nebo tanci. Ubytování nabízíme v 16-ti dvoulůžkových a 3 třílůžkových pokojích a jednom 4-lůžkovém apartmá v cenách od 450 Kč na osobu a noc se snídaní. Snídaně se podává formou švédských stolů se širokou nabídkou pečiva jogurtů, müsli a všeho co k dobré snídani patří. Hotel je vybaven výtahem. Děti do 3 let a děti bez nároku na lůžko u nás mají pobyt zdarma.

Možnosti stravování

Možnost stravování v hotelové restauraci.

Popis okolí

Hotel "Waldstein" se nachází přímo u česko – německé hranice Neugersdorf – Rumburk a v blízkosti Národních parků České a Saské Švýcarsko. Právě úzká spolupráce s organizací NP České Švýcarsko a jejich průvodců je naší hlavní předností, kterou bychom Vám chtěli nabídnout. Nenajdete u nás jen *** hotelový standard, ale díky naší nabídce zájezdů si budete moci vychutnat zajímavosti a krásy obou Národních Parků. Samozřejmostí je také možnost zájezdu do sklářských měst v blízkém okolí, Prahy, nebo Drážďan, to vše s akreditovaným průvodcem a pro slupiny nad 15 osob.

Tipy na výlet po okolí

Národní park České Švýcarsko nabízí kromě jiného také golfové hřiště, které je citlivě zasazené do přírody. Naskýtá se tak možnost, zahrát si svůj oblíbený sport a užívat si při tom nádherných výhledů do kopcovité krajiny NP.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete