Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Hotel Zámeček - Jetřichovice

Jetřichovice

Hotel Zámeček se nachází v krásném prostředí Národního parku České Švýcarsko. Hotel tvoří dvě architektonicky odlišně řešené budovy spojené zámeckým průčelím. Malebné nádvoří a rozlehlá zahrada působí dojmem opravdového zámeckého prostředí. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro ubytování při různých kulturních a společenských akcích. Nabízí ubytovací kapacitu 42 lůžek ve dvou kategoriíc…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rynartice/44, Jetřichovice
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Jetřichovice

Fotogalerie k článku

Hotel Zámeček se nachází v krásném prostředí Národního parku České Švýcarsko. Hotel tvoří dvě architektonicky odlišně řešené budovy spojené zámeckým průčelím. Malebné nádvoří a rozlehlá zahrada působí dojmem opravdového zámeckého prostředí. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro ubytování při různých kulturních a společenských akcích. Nabízí ubytovací kapacitu 42 lůžek ve dvou kategoriích standart a apartmá. Hotel má bezbariérové vstupy a 1 bezbariérový pokoj s luxusním vybavením. V rámci relaxačního programu nabízíme bazén 10x4m s protiproudem, finskou a tureckou saunu s ochlazovacím bazénkem, fitness, biliár, stolní tenis a laserovou střelnici. Návštěvníci si mohou objednat masáže nebo si zapůjčit horská kola k vyjížďce po okolí. Nabízíme také možnost výcviku nebo projížďky na koních v nedaleké Jízdárně Všemily.

Možnosti stravování

Zámecká restaurace zajišťuje celodenní stravování dle jídelního lístku. Nabízíme možnost využití školicí místnosti pro 25 účastníků.

Popis okolí

V okolí jsou výborné možnosti pro turistiku, cykloturistiku a horolezectví.

Tipy na výlet po okolí

Pěší turisté jistě ocení množství kostelních stezek, kudy chodívali lidé za bohoslužbou. Nedaleko obce se nachází také Trpaslíčí skála se schody a výklenky, v nichž jsou k vidění sošky trpaslíků, a nebo Trapsličí jeskyně, v níž se vyřádí zejména děti. Malebné České Švýcarsko však nabízí ještě mnoho dalších míst, která stojí za návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 8. březen

Dnes má svátek Gabriela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete