Statistika našeho portálu

  • 94 967 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Hotel Zámek Hrubá Skála - Hrubá Skála

Hrubá Skála

Romantický zámecký hotel nabízí ubytování v 57 pokojích. Zámecké pokoje jsou umístěny v nejcennějších prostorách zámku s neopakovatelným výhledem na okolní skalní scenérie a zříceninu hradu Trosky, nejznámější dominantu Českého ráje. Nabídka ubytování je uzpůsobena širokému spektru klientely.V hruboskalském zámku nechybí luxusní apartmá v zámecké kapli, vybavené stylovým nábytkem, prostorné rekon…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Hrubá Skála, Hrubá Skála
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Hrubá Skála

Fotogalerie k článku

Romantický zámecký hotel nabízí ubytování v 57 pokojích. Zámecké pokoje jsou umístěny v nejcennějších prostorách zámku s neopakovatelným výhledem na okolní skalní scenérie a zříceninu hradu Trosky, nejznámější dominantu Českého ráje. Nabídka ubytování je uzpůsobena širokému spektru klientely.V hruboskalském zámku nechybí luxusní apartmá v zámecké kapli, vybavené stylovým nábytkem, prostorné rekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením a satelitní televizí, i standardně vybavené turistické pokoje, vhodné především pro ubytování sportovců, studentů a turistů, navštěvujících hruboskalské skalní město.

Možnosti stravování

Malý zámecký restaurant s vybranými pokrmy moderní gastronomie i tradičními pokrmy dle originálních historických receptur doporučujeme pro příjemné odpolední či večerní posezení s přáteli nad sklenkou dobrého vína z našeho vlastního vinného archivu, umístěného do původního historického sklepení. Z přilehlého Loveckého salónku si můžete dopřát večerní romantický pohled na osvětlené Trosky a ve vybraných dnech se zaposlouchat do melodií hraných zámeckým pianistou.

Popis okolí

Hotel Zámek Hrubá Skála je romantický zámek ze 14. století stojící na mohutných pískovcových skaliscích uprostřed lokality Český ráj.

Tipy na výlet po okolí

Duch minulosti na nás dýchá především v místech středověkých hradů - Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky, Rotštejn a zámků - Hrubá Skála, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště. Jsou zde také pozoruhodné památky lidové architektury - Dolánky u Turnova, Sobotka, Vyskeř.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

sobota 6. březen

Dnes má svátek Miroslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete