Statistika našeho portálu

  • 96 794 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Hotel Závrší - Olešnice

Olešnice

Nabízíme ubytování v 17 pokojích. Celková kapacita hotelu je 46 lůžek s možností 9 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, televizí se satelitním příjmem, sprchou a WC. Nadstardantní apartmán je navíc vybaven starožitným nábytkem, sedací soupravou, 2 ložnicemi a luxusní koupelnou s vanou. Stylový interiér nekuřácké resturace s dětským koutkem, pivnice s letní zahrádkou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
náměstí Míru 91, Olešnice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Blansko
Obec
Olešnice

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování v 17 pokojích. Celková kapacita hotelu je 46 lůžek s možností 9 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, televizí se satelitním příjmem, sprchou a WC. Nadstardantní apartmán je navíc vybaven starožitným nábytkem, sedací soupravou, 2 ložnicemi a luxusní koupelnou s vanou. Stylový interiér nekuřácké resturace s dětským koutkem, pivnice s letní zahrádkou, salonku s terasou a bowling baru s 2 drahami určitě vyhoví všem náročným hostům.

Možnosti stravování

. Kromě výběru z jídelního lístku nabízíme i denní menu v hodnotě 68,-Kč. Během roku pořádáme o víkendech množství gastronomických akcí, které jsou s předstihem inzerovány na našich webových stránkách. Pro firemní či rodinné oslavy nabízíme možnost sestavy slavnostního menu dle individuálního přání zákazníka včetně grilování na terase v letním období. Snídaně je v ceně ubytování. Samozřejmostí je možnost volby polopenze či plné penze.

Popis okolí

Olešnice je městečko ležící na Hornosvratecké vrchovině, která je součástí Českomoravské vrchoviny. Je přirozeným centrem severozápadního okraje okresu Blansko kraj Jihomoravský. Okolí města sousedí s moravským okresem Žďár nad Sázavou kraj Vysočina a českým okresem Svitavy Pardubický kraj.

Tipy na výlet po okolí

Přímo v Olešnici naleznete muzeum strašidel, modrotiskovou dílnu rodiny Danzingerů s výkladem a ukázkou výroby, rozhlednu Horní les, která leží na nejvyšším kopci ve Svratecko - Křetínském trojúhelníku. V můžete navštívit hrady Zubštejn, Svojanov, Pernštejn, Dalečín, Boskovice. Zámky Kunštát, Lysice, Boskovice, Letovice, Rájec nad Svitavou, Blansko, Žďár nad Sázavou. okolí se nacházejí přírodní parky a chráněné krajinné oblasti. V rybnících je možnost rybolovu, okolní lesy lákají houbaře. V letních měsících lze využít ke koupání také nedalekou letovickou přehradní nádrž, nebo spoustu přírodních koupališť a krytých bazénů v okolí.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete