Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Hotel Žerotín - Velké Losiny

Velké Losiny

Hotel Žerotín*** nabízí ubytování ve dvou apartmánech a ve dvoulůžkových pokojích s kompletním vybavením (satelit, TV, telefon, lednice-minibar, koupelna s vanou a WC) s možností přistýlek. Celková kapacita hotelu je 24 lůžek + 5 přistýlek. Pro případ nedostatečné kapacity Hotel Žerotín úzce spolupracuje s hotelem stejné úrovně, který disponuje ubytovací kapacitou 66 lůžek a je vzdálený cca 500 …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rudé armády 333, Velké Losiny
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Šumperk
Obec
Velké Losiny

Fotogalerie k článku

Hotel Žerotín*** nabízí ubytování ve dvou apartmánech a ve dvoulůžkových pokojích s kompletním vybavením (satelit, TV, telefon, lednice-minibar, koupelna s vanou a WC) s možností přistýlek. Celková kapacita hotelu je 24 lůžek + 5 přistýlek. Pro případ nedostatečné kapacity Hotel Žerotín úzce spolupracuje s hotelem stejné úrovně, který disponuje ubytovací kapacitou 66 lůžek a je vzdálený cca 500 m.

Možnosti stravování

Restaurace Hotelu Žerotín*** , provozní doba Po až So 9.30 - 22.00 hod., Ne 9.30 - 21.00 hod., nabízí široký i netradiční výběr z pokrmů světových kuchyní, kuchyni českou i speciality. Zvolit můžete výběr ,,a la carté’’ , kdy lze objednat i 1 porce či porce dětské. K dispozici je taktéž denní menu. Po domluvě je možné připravit menu pro skupiny i zájezdy. Na baru je široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, tabákové výrobky či drobné cukrovinky. Pro posezení v letních dnech je k dispozici venkovní terasa.

Popis okolí

Hotel Žerotín se nachází v malebné obci Velké Losiny. Městečko patří k nejstarším obcím šumperského okresu a rozkládá se v podhůří Hrubého Jeseníku. Hotel je umístěn na turisticky strategickém místě, 100 m od Ruční papírny, 300 m od zámku a cca 600 m od Lázní.

Tipy na výlet po okolí

V městečku můžete navštívit: * - RUČNÍ PAPÍRNU A MUZEUM PAPÍRU - nejstarší pracující ruční manufaktura ve střední Evropě * - ZÁMEK s rozlehlým parkem - renesanční zámek ze 14. století * - FARNÍ KOSTEL sv. JANA KŘTITELE - pozdně renesanční kostel ze 16.století * - LÉČEBNÉ LÁZNĚ - nemoci nervového a pohybového ústrojí * - TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ - areál lázní * - TERMÁLNÍ VNITŘNÍ BAZÉN - pavilon Šárka v prostorách lázní * - TENISOVÉ KURTY - areál lázní * - MINIGOLF

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh - Mohelnice

17.12.2023 - 17.12.2023
Náměstí Svobody

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete