Statistika našeho portálu

  • 92 971 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Hotel Zlatá hvězda - Třeboň

Třeboň

K ubytování hostů slouží celkem 48 komfortních pokojů o celkové ubytovací kapacitě 110 lůžek v následujícím složení: 3 pokoje jednolůžkové, 29 pokojů dvoulůžkových, 9 pokojů dvoulůžkových s možností jedné přistýlky, 3 pokoje dvoulůžkové typu De Luxe, 4 pokoje dvoulůžkové typu Suite s možností dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem s možnos…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Masarykovo náměstí 107, Třeboň
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Třeboň

Fotogalerie k článku

K ubytování hostů slouží celkem 48 komfortních pokojů o celkové ubytovací kapacitě 110 lůžek v následujícím složení: 3 pokoje jednolůžkové, 29 pokojů dvoulůžkových, 9 pokojů dvoulůžkových s možností jedné přistýlky, 3 pokoje dvoulůžkové typu De Luxe, 4 pokoje dvoulůžkové typu Suite s možností dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem s možností přímé volby, Wi-Fi připojením na internet, barevným televizorem se satelitním příjmem, trezorem a minibarem. Všechny pokoje jsou nekuřácké, kouřit mohou hosté na hotelových chodbách v kuřáckých koutcích. Každý pokoj je dispozičně unikátní (tzn. že v hotelu nenajdete dva identické pokoje). Doplňkové služby: směnárna, prádelna, trezor, kopírování, odesílání faxů, připojení na internet, půjčování rybářských prutů, úschovna kol a větších zavazadel, 8 parkovacích míst za hotelem, další parkovací místa na hlídaném parkovišti cca 200 m od hotelu, zajištění některých služeb v třeboňských lázních, zajištění pobytu v solné jeskyni, pro skupiny cateringové služby v prostorách Zámku Třeboň, či hotelu. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni - 150,- Kč. Parkování: 100,- Kč.

Možnosti stravování

V restauraci hotelu Zlatá hvězda**** Třeboň porozumíte tomu, jak lze spojit klasické kulinářství s novými trendy kuchařského umění. Elegantní prostředí naší restaurace reprezentuje rozmanitý výběr excelentních jídel české, renesanční i světové kuchyně, skvělých vín, nevtíravé hudby i vynikajícího servisu personálu. Lobby Bar, otevřený 24 hodin denně a letní zahrádka - uprostřed náměstí či v podloubí s nádherným výhledem na třeboňské náměstí jsou perfektními místy pro koktejly, aperitivy i večerní posezení.

Popis okolí

Renesanční hotel Zlatá hvězda se nachází v centru na náměstí historického města Třeboň, přibližně 140 km od Prahy a 140 km od Vídně. Starodávné město Třeboň leží v jižních Čechách mezi Českými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem.

Tipy na výlet po okolí

Přímo ve městě můžete navštívit kromě jiného zámek, Schwarzenberskou hrobku či kostel sv. Jilí. Jestli se vydáte na výlet, za návštěvu určitě stojí některý ze dvou desítek jihočeských hradů a zámků, z nichž Vám doporučujeme především zámek Hluboká nad Vltavou, Jindřichův Hradec nebo Červená Lhota. A zážitkem pro všechny bez rozdílu věku i zaměření. Tím jistě bude návštěva třeboňského pivovaru Regent spojená s ukázkou výroby místního pivního moku a jeho následnou ochutnávkou.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce a velikonoční hrkání - T…

10.04.2020 - 13.04.2020
Masarykovo nám. a chrám…

Pokud dorazíte na Velikonoce do Třeboně, jistě si Vás město spolu s probouzející se přírodou Třeboňska získá a přiměje…

Velikonoční jarmark na zámku - Dači…

05.04.2020 - 05.04.2020
Zámek Dačice

Tradiční Velikonoční jarmark na nádvoří dačického zámku. Na prodej budou nabízeny kraslice, pomlázky, perníky,…

Rej čarodějnic a stavění májky - Lo…

30.04.2020 - 30.04.2020
Farská louka

Rej čarodějnic a stavění májky.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 31. březen

Dnes má svátek Kvido

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete