Statistika našeho portálu

  • 93 022 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Kemp DERY - Hradec nad Moravicí

Hradec nad Moravicí

Recepce, bufet, internetový koutek, 27 chatek, 2 dvoupodlažní budovy, malá klubovna, společenská místnost.. V areálu je dostatek prostoru pro sportovní vyžití – stolní tenis, ruské kuželky, maxišachy, dětské prolézačky. V těsné blízkosti kempu stylová restaurace Salaš. 4-lůžkové chatky s vlastní vybavenou kuchyňkou a WC – kategorie +: kuchyňka vybavená nádobím, elektrický vařič, bojler na teplou …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
, Hradec nad Moravicí
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Opava
Obec
Hradec nad Moravicí

Fotogalerie k článku

Recepce, bufet, internetový koutek, 27 chatek, 2 dvoupodlažní budovy, malá klubovna, společenská místnost.. V areálu je dostatek prostoru pro sportovní vyžití – stolní tenis, ruské kuželky, maxišachy, dětské prolézačky. V těsné blízkosti kempu stylová restaurace Salaš. 4-lůžkové chatky s vlastní vybavenou kuchyňkou a WC – kategorie +: kuchyňka vybavená nádobím, elektrický vařič, bojler na teplou vodu, televize, lednice, WC, T/S voda. Sprchy společné v samostatné budově.4-lůžkové chatky s vlastní nevybavenou kuchyňkou a WC. Součástí kuchyňky je elektrický vařič a bojler na teplou vodu, kuchyňky nejsou vybaveny kuchyňským nádobím. Sprchy společné v samostatné budově.2, 4 a 5-lůžkové chatky se společným sociálním zařízením, bez možnosti vaření.4 až 7-lůžkové pokoje v hlavní budově, sociální zařízení společné, vhodné pro nenáročné klienty.

Možnosti stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaní, večeří, obědů, polopenze nebo plné penze zajišťujeme pouze pro skupiny nad 20 osob. Možnost stravování v blízké stylové restauraci.

Popis okolí

Areál je vhodný pro: rodinnou dovolenou * podnikové rekreace a akce * školní výlety * dětské tábory * cyklisty * automobilisty * srazy karavanistů a jiných zájmových skupin. Kemp Dery Kajlovec se nachází nedaleko městečka Hradec nad Moravicí, v části Kajlovec. Kemp je umístěn v pěkném přírodním prostředí mezi potokem a zalesněnou strání. V okolí kempu se nachází řada památek, turisticky zajímavých míst a cyklostezek. Nejbližším větším městem je Opava 10 km - kulturní, historické a zemědělské centrum českého Slezska, ohraničené výběžky Nízkého Jeseníku.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Hradec nad Moravicí * zámek Raduň * zámek Kravaře * město Opava * přehrada Kružberk * přehrada Slezská Harta * zřícenina Vikštejn * arboretum Nový Dvůr * bunkry z 30. let v Darkovičkách * v okolí řada turistických stezek a cyklostezek vedoucích údolím řeky Moravice

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Vzpomínková akce Hlučín-Darkovičky …

30.05.2020 - 30.05.2020
v budově Masarykovy…

Při příležitosti 75. výročí konce II. světové války pořádá Slezské zemské muzeum se svými partnery vzpomínkovou akci…

Festival divadel Letní šapitó - Hlu…

09.06.2020 - 14.06.2020
Hlučínské jezero

Festival letos opět nabídne šest večerních představení a řadu dopoledních vystoupení pro mateřské, základní i střední…

Štěrkovna open music 2020 - Hlučín

23.07.2020 - 25.07.2020
Hlučínská štěrkovna

Jubilejní 16. ročník hudebního festivalu Štěrkovna Open Music 2020.

Metody výslechu a získávání informa…

03.10.2020 - 03.10.2020
Opava

Chcete vědět, jak vyšetřovatelé čtou mysli a jak se dostávají k pravdě? Pokud jste fanoušky forenzní psychologie,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie
Turistické regiony

středa 8. duben

Dnes má svátek Ema

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete