Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kemp DERY - Hradec nad Moravicí

Hradec nad Moravicí

Recepce, bufet, internetový koutek, 27 chatek, 2 dvoupodlažní budovy, malá klubovna, společenská místnost.. V areálu je dostatek prostoru pro sportovní vyžití – stolní tenis, ruské kuželky, maxišachy, dětské prolézačky. V těsné blízkosti kempu stylová restaurace Salaš. 4-lůžkové chatky s vlastní vybavenou kuchyňkou a WC – kategorie +: kuchyňka vybavená nádobím, elektrický vařič, bojler na teplou …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
, Hradec nad Moravicí
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Opava
Obec
Hradec nad Moravicí

Fotogalerie k článku

Recepce, bufet, internetový koutek, 27 chatek, 2 dvoupodlažní budovy, malá klubovna, společenská místnost.. V areálu je dostatek prostoru pro sportovní vyžití – stolní tenis, ruské kuželky, maxišachy, dětské prolézačky. V těsné blízkosti kempu stylová restaurace Salaš. 4-lůžkové chatky s vlastní vybavenou kuchyňkou a WC – kategorie +: kuchyňka vybavená nádobím, elektrický vařič, bojler na teplou vodu, televize, lednice, WC, T/S voda. Sprchy společné v samostatné budově.4-lůžkové chatky s vlastní nevybavenou kuchyňkou a WC. Součástí kuchyňky je elektrický vařič a bojler na teplou vodu, kuchyňky nejsou vybaveny kuchyňským nádobím. Sprchy společné v samostatné budově.2, 4 a 5-lůžkové chatky se společným sociálním zařízením, bez možnosti vaření.4 až 7-lůžkové pokoje v hlavní budově, sociální zařízení společné, vhodné pro nenáročné klienty.

Možnosti stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaní, večeří, obědů, polopenze nebo plné penze zajišťujeme pouze pro skupiny nad 20 osob. Možnost stravování v blízké stylové restauraci.

Popis okolí

Areál je vhodný pro: rodinnou dovolenou * podnikové rekreace a akce * školní výlety * dětské tábory * cyklisty * automobilisty * srazy karavanistů a jiných zájmových skupin. Kemp Dery Kajlovec se nachází nedaleko městečka Hradec nad Moravicí, v části Kajlovec. Kemp je umístěn v pěkném přírodním prostředí mezi potokem a zalesněnou strání. V okolí kempu se nachází řada památek, turisticky zajímavých míst a cyklostezek. Nejbližším větším městem je Opava 10 km - kulturní, historické a zemědělské centrum českého Slezska, ohraničené výběžky Nízkého Jeseníku.

Tipy na výlet po okolí

Zámek Hradec nad Moravicí * zámek Raduň * zámek Kravaře * město Opava * přehrada Kružberk * přehrada Slezská Harta * zřícenina Vikštejn * arboretum Nový Dvůr * bunkry z 30. let v Darkovičkách * v okolí řada turistických stezek a cyklostezek vedoucích údolím řeky Moravice

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete