Statistika našeho portálu

  • 102 685 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kemp U Nojdy - Rožmberk nad Vltavou

Rožmberk nad Vltavou

Kemp se nachází 300m po proudu řeky Vltavy od obce Rožmberk nad Vltavou, na jejím pravém břehu. Většina vodáků se u "Nojdy zastavuje díky možnosti navštívit hrad Rožmberk 10 minut pěšky a zpestřit si už tak překrásnou plavbu po řece Vltavě. Vzhledem k tomu, že se kemp nachází přímo u lesa a není oplocen, tak tato skutečnost spolu s možností rozdělat oheň přímo u stanu umocňuje pocit romantic…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rožmberk nad Vltavou, Rožmberk nad Vltavou
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Rožmberk nad Vltavou

Fotogalerie k článku

Kemp se nachází 300m po proudu řeky Vltavy od obce Rožmberk nad Vltavou, na jejím pravém břehu. Většina vodáků se u "Nojdy zastavuje díky možnosti navštívit hrad Rožmberk 10 minut pěšky a zpestřit si už tak překrásnou plavbu po řece Vltavě. Vzhledem k tomu, že se kemp nachází přímo u lesa a není oplocen, tak tato skutečnost spolu s možností rozdělat oheň přímo u stanu umocňuje pocit romantického stanování ve volné přírodě.

Pro ty, kteří potřebují romantiku zmírnit, je v našem kempu restaurace s velkým výběrem jídel a nápojů. Navíc pro Vás připravujeme steaky na grilu přímo před Vašima očima a míchané nápoje, mojito a jiné. Kompletně zrekonstruovány sociály 6x sprcha Zpevněné parkovací plochy Ubytování ve stanech a chatkách Pro skupiny rádi připravíme: Akce na míru Stravování kemp, hotel,bar Doprava, úschovna Grilování Půjčení lodí, raftů včetně vybavení Ubytování kemp, hotel Prohlídky hradu, zámku a kláštera Množstevní slevy.

Možnosti stravování

Přímo v objektu - občerstvení slevy pro skupiny, školy a firemní akce. Možnost grilování.

Popis okolí

Nachází se přímo pod hradem Rožmberk.

Tipy na výlet po okolí

Hrad Rožmberk z hotelu krásný výhled na hrad, kde se konají překrásné noční prohlídky s bílou paní, různé koncerty a kulturní vyžití Vodáctví – možnost sjíždení řeky rafty, kanoi -možnost zapůjčení přímo v hotelu Kempování – Kemp u Nojdy – též zajištujem veškerý servis i objednávky Pěší turistika – hojná možnost výletů Cykloturistika – náš hotel je veden v nově vydaném cykloprůvodci Jižních čech www.bekrmapy.cz , úschovna kol v hotelu Kostel Panny Marie – na náměstí cenná gotická stavba – každou neděli od 10:00 mše Rybaření – přímo u Hotelu vede tok Vltavy, vhodný pro rybaření Myslivost – každý rok se zde konají hostiny pro myslivce, možnost lovu zvěře Dva hraniční přechody v blízkosti – náš hotel vhodný na přespání při cestě za nákupy a rekreací Lyžování – v zimě – 15 km od sjezdovky.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete