Statistika našeho portálu

  • 87 220 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 159 Míst a památek

Kemp U Nojdy - Rožmberk nad Vltavou

Rožmberk nad Vltavou, Rožmberk nad Vltavou

Kemp se nachází 300m po proudu řeky Vltavy od obce Rožmberk nad Vltavou, na jejím pravém břehu. Většina vodáků se u "Nojdy zastavuje díky možnosti navštívit hrad Rožmberk 10 minut pěšky a zpestřit si už tak překrásnou plavbu po řece Vltavě. Vzhledem k tomu, že se kemp nachází přímo u lesa a není oplocen, tak tato skutečnost spolu s možností rozdělat oheň přímo u stanu umocňuje pocit romantic…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rožmberk nad Vltavou, Rožmberk nad Vltavou
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Rožmberk nad Vltavou

Fotogalerie k článku

Kemp se nachází 300m po proudu řeky Vltavy od obce Rožmberk nad Vltavou, na jejím pravém břehu. Většina vodáků se u "Nojdy zastavuje díky možnosti navštívit hrad Rožmberk 10 minut pěšky a zpestřit si už tak překrásnou plavbu po řece Vltavě. Vzhledem k tomu, že se kemp nachází přímo u lesa a není oplocen, tak tato skutečnost spolu s možností rozdělat oheň přímo u stanu umocňuje pocit romantického stanování ve volné přírodě.

Pro ty, kteří potřebují romantiku zmírnit, je v našem kempu restaurace s velkým výběrem jídel a nápojů. Navíc pro Vás připravujeme steaky na grilu přímo před Vašima očima a míchané nápoje, mojito a jiné. Kompletně zrekonstruovány sociály 6x sprcha Zpevněné parkovací plochy Ubytování ve stanech a chatkách Pro skupiny rádi připravíme: Akce na míru Stravování kemp, hotel,bar Doprava, úschovna Grilování Půjčení lodí, raftů včetně vybavení Ubytování kemp, hotel Prohlídky hradu, zámku a kláštera Množstevní slevy.

Možnosti stravování

Přímo v objektu - občerstvení slevy pro skupiny, školy a firemní akce. Možnost grilování.

Popis okolí

Nachází se přímo pod hradem Rožmberk.

Tipy na výlet po okolí

Hrad Rožmberk z hotelu krásný výhled na hrad, kde se konají překrásné noční prohlídky s bílou paní, různé koncerty a kulturní vyžití Vodáctví – možnost sjíždení řeky rafty, kanoi -možnost zapůjčení přímo v hotelu Kempování – Kemp u Nojdy – též zajištujem veškerý servis i objednávky Pěší turistika – hojná možnost výletů Cykloturistika – náš hotel je veden v nově vydaném cykloprůvodci Jižních čech www.bekrmapy.cz , úschovna kol v hotelu Kostel Panny Marie – na náměstí cenná gotická stavba – každou neděli od 10:00 mše Rybaření – přímo u Hotelu vede tok Vltavy, vhodný pro rybaření Myslivost – každý rok se zde konají hostiny pro myslivce, možnost lovu zvěře Dva hraniční přechody v blízkosti – náš hotel vhodný na přespání při cestě za nákupy a rekreací Lyžování – v zimě – 15 km od sjezdovky.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Kouzelný Krumlov

23.04.2019 - 01.05.2019
Český Krumlov

Pohádkově krásné prostředí středověkého města a magie prvomájové noci - to jsou každoroční oslavy příchodu jara a…

T-Mobile Olympijský běh - Holubov

19.06.2019 - 19.06.2019
Holubov

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

T-Mobile Olympijský běh - Lipno nad…

19.06.2019 - 19.06.2019
Lipno nad Vltavou

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete