Statistika našeho portálu

  • 95 103 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Kemp U Nojdy - Rožmberk nad Vltavou

Rožmberk nad Vltavou

Kemp se nachází 300m po proudu řeky Vltavy od obce Rožmberk nad Vltavou, na jejím pravém břehu. Většina vodáků se u "Nojdy zastavuje díky možnosti navštívit hrad Rožmberk 10 minut pěšky a zpestřit si už tak překrásnou plavbu po řece Vltavě. Vzhledem k tomu, že se kemp nachází přímo u lesa a není oplocen, tak tato skutečnost spolu s možností rozdělat oheň přímo u stanu umocňuje pocit romantic…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rožmberk nad Vltavou, Rožmberk nad Vltavou
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Rožmberk nad Vltavou

Fotogalerie k článku

Kemp se nachází 300m po proudu řeky Vltavy od obce Rožmberk nad Vltavou, na jejím pravém břehu. Většina vodáků se u "Nojdy zastavuje díky možnosti navštívit hrad Rožmberk 10 minut pěšky a zpestřit si už tak překrásnou plavbu po řece Vltavě. Vzhledem k tomu, že se kemp nachází přímo u lesa a není oplocen, tak tato skutečnost spolu s možností rozdělat oheň přímo u stanu umocňuje pocit romantického stanování ve volné přírodě.

Pro ty, kteří potřebují romantiku zmírnit, je v našem kempu restaurace s velkým výběrem jídel a nápojů. Navíc pro Vás připravujeme steaky na grilu přímo před Vašima očima a míchané nápoje, mojito a jiné. Kompletně zrekonstruovány sociály 6x sprcha Zpevněné parkovací plochy Ubytování ve stanech a chatkách Pro skupiny rádi připravíme: Akce na míru Stravování kemp, hotel,bar Doprava, úschovna Grilování Půjčení lodí, raftů včetně vybavení Ubytování kemp, hotel Prohlídky hradu, zámku a kláštera Množstevní slevy.

Možnosti stravování

Přímo v objektu - občerstvení slevy pro skupiny, školy a firemní akce. Možnost grilování.

Popis okolí

Nachází se přímo pod hradem Rožmberk.

Tipy na výlet po okolí

Hrad Rožmberk z hotelu krásný výhled na hrad, kde se konají překrásné noční prohlídky s bílou paní, různé koncerty a kulturní vyžití Vodáctví – možnost sjíždení řeky rafty, kanoi -možnost zapůjčení přímo v hotelu Kempování – Kemp u Nojdy – též zajištujem veškerý servis i objednávky Pěší turistika – hojná možnost výletů Cykloturistika – náš hotel je veden v nově vydaném cykloprůvodci Jižních čech www.bekrmapy.cz , úschovna kol v hotelu Kostel Panny Marie – na náměstí cenná gotická stavba – každou neděli od 10:00 mše Rybaření – přímo u Hotelu vede tok Vltavy, vhodný pro rybaření Myslivost – každý rok se zde konají hostiny pro myslivce, možnost lovu zvěře Dva hraniční přechody v blízkosti – náš hotel vhodný na přespání při cestě za nákupy a rekreací Lyžování – v zimě – 15 km od sjezdovky.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Příměstský cyklo kemp 2021 - Český …

16.08.2021 - 20.08.2021
Český Krumlov

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Příměstský in-line kemp s angličtin…

23.08.2021 - 27.08.2021
Český Krumlov

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pátek 16. duben

Dnes má svátek Irena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete