Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Kozí farma Zerlina - Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

Zprostředkujeme vám ubytování v nově zrekonstruovaném 3+1 apartmánu přímo v areálu farmy. Plně vybavená kuchyň, samostatné WC, koupelna, prostorná obytná místnost s proskleným krbem na dřevo a stolem pro 9 osob,  společenské hry, možnost zapojit se do denního chodu na farmě. Garantujeme exkluzivitu naprostého SOUKROMÍ po dobu vašeho pobytu. 

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hážovice 2070, Rožnov pod Radhoštěm
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Rožnov pod Radhoštěm

Fotogalerie k článku

Zprostředkujeme vám ubytování v nově zrekonstruovaném 3+1 apartmánu přímo v areálu farmy.

Plně vybavená kuchyň, samostatné WC, koupelna, prostorná obytná místnost s proskleným krbem na dřevo a stolem pro 9 osob,  společenské hry, možnost zapojit se do denního chodu na farmě. Garantujeme exkluzivitu naprostého SOUKROMÍ po dobu vašeho pobytu.

 

Možnosti stravování

Stravování vlastní, plně vybavená kuchyň. V ceně 250 ml BIO mléka/den/osobu.

Snídaně za příplatek. Večerní grilování za příplatek.

Popis okolí

Farma se nachází v klidné části Rožnova pod Radhoštěm. Nedaleko od farmy se nachází Rožnovský skanzen, Jurkovičova rozhledna. Ve městě se nacházejí Rožnovské pivní a mořské lázně, Naučná stezka Hradisko.

Tipy na výlet po okolí

Co můžete v Beskydech zažít?
Vydejte se na procházku do blízkých i vzdálených míst tajemných a historie plných Beskyd, poznejte tradice Valašska na jednom místě - navštivte Rožnovský skanzen.     Potěšte své tělo, duši i chuťové buňky v Rožnovských pivních lázních. Pro milovníky cinkání podkov nabízejí Beskydy mnoho možností jak je poznat z koňského sedla. Pro děti je připraven jedinečný zážitek v lanovém centru Tarzan v Trojanovicích. Chcete poznat Beskydy z ptačí perspektivy? Využijte nabídek paraglidingových škol v regionu. Vyzkoušejte nově vybudovanou cyklostezku Bečva o celkové délce 141 km táhnoucí se od pramenů Vsetínské a Rožnovské Bečvy až po soutok s Moravou. Beskydy se zavděčí i adrenalinovějším MTB bikerům, pro které je k dispozici přes 300 km značených tras různé náročnosti

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Czendlik a Kopecká uvedou Večer (př…

04.01.2024 - 04.01.2024
Spa hotel Lanterna

Jedinečný podvečer po boku charismatického kněze Zbigniewa Czendlika a oblíbené farářky Martiny Viktorie Kopecké, která…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete