Statistika našeho portálu

  • 89 985 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 168 Míst a památek

Lázeňský pension Josef - Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Pension je rodinným typem pensionu. Je to komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdáleny cca 100 metrů. V jedné budově Josef I. jsou léčebné kúry a ubytování, v druhé budově Josef II. je ubytování a restaurace s letní terasou. U obou budov je uzamykatelné parkoviště. Provádíme fyziatrické, balneologické a léčebně rehabilitační procedury se zaměřením na léčení pohybového ústrojí. Nabízíme také ví…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Česká 203/16, Františkovy Lázně
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Cheb
Obec
Františkovy Lázně

Fotogalerie k článku

Pension je rodinným typem pensionu. Je to komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdáleny cca 100 metrů. V jedné budově Josef I. jsou léčebné kúry a ubytování, v druhé budově Josef II. je ubytování a restaurace s letní terasou. U obou budov je uzamykatelné parkoviště. Provádíme fyziatrické, balneologické a léčebně rehabilitační procedury se zaměřením na léčení pohybového ústrojí. Nabízíme také víkendové a týdenní relaxační pobyty.

Možnosti stravování

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Polopenzi nebo plnou penzi je možno přiobjednat na místě. Restaurace s letní terasou v objektu Josef II. je otevřena každý den od 11.00 do 22.00 hod v zimě do 21.00 hod.

Popis okolí

V blízkém okolí se nachází Solárium, Solná jeskyně, Fitness centrum, Bowling, kadeřník, Supermarket, Lékárna, Zdravotní středisko.

Tipy na výlet po okolí

Bismarckova rozhledna u Chebu, Zelená hora 627 m.n.m. Státní přirodní rezervace SOOS vyhaslá sopka Komorní hůrka Chebský hrad, Hrad Wildštejn, Hrad Seeberg,

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Festival vína Wine & food festival …

21.09.2019 - 21.09.2019
Hrad Seeberg, Ostroh…

...víno, hrad, zpěv a tento rok také neobyčejné gastronomické zážitky… V. ročník Festivalu vína Seeberg, letos ve…

Festival na hradě Seeberg Den pro p…

28.09.2019 - 28.09.2019
Hrad Seeberg, Ostroh…

Den pro památky v rámci EHD na hradě Seeberg 28. 9. 2019

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete