Statistika našeho portálu

  • 102 702 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Letní byt - Mimoň

Mimoň

Apartmán Letní byt až pro 5 dospělých osob a 1 dítě do 3 let bez nároku na lůžko. Pohodlné ubytování ve stylu Prázdniny u babičky. Dobový nábytek. Romantické výhledy, pruhované peřiny, dřevěné podlahy. Atmosféra domu ze 30.let s moderním zázemím. Max. obsazenost 5 dospělých osob vybavení apartmánu Letní byt: Obytná kuchyň: 1, Vybavení pro vaření i stolování, nádobí, příbory, hrnce, pánve, talíře,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Sokolská 177/III, Mimoň
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Česká Lípa
Obec
Mimoň

Fotogalerie k článku

Apartmán Letní byt až pro 5 dospělých osob a 1 dítě do 3 let bez nároku na lůžko. Pohodlné ubytování ve stylu Prázdniny u babičky. Dobový nábytek. Romantické výhledy, pruhované peřiny, dřevěné podlahy. Atmosféra domu ze 30.let s moderním zázemím. Max. obsazenost 5 dospělých osob vybavení apartmánu Letní byt: Obytná kuchyň: 1, Vybavení pro vaření i stolování, nádobí, příbory, hrnce, pánve, talíře, hrnečky, skleničky, vše, co můžete potřebovat. 2, Rychlovarná konvice 3, Keramický vařič dvouplotýnkový 4, Stůl +4 židle pro stolování, kredenc na nádobí, kuch.linka. 5, Lednice s mrazákem/oddělené, minibar. 6, Lůžko pro princeznu malou i velkou:- délka 185cm, selská židle jako noční stolek a lampička 1ks Pokoj: 1, 3x lůžko/+možnost přistýlky 2, 2x noční stolek s lampičkou 3, 2x šatní skříň 4, toaletka se zrcadlem a taburetem 5, kachlová kamna-nefunkční WC+sprchový kout. V ceně pobytu je zapůjčení povlečení a ručníků, toaletní papír. Vybavení pro průběžný úklid k dispozici. Malé psí plemeno po dohodě možné. Možnost zapůjčení přímotopů za poplatek. Možnost využití zahrady a ohniště se zahradním sezením.

Možnosti stravování

Vlastní. Vybavená kuchyně pro vaření i stolování.

Popis okolí

Objekt je umístěn v prostředí klidné čtvrti města. Přímo na červené turistické trase. Značka na plotě zahrady:-. Bus a vlak vzd. cca 300m, dtto restaurace, obchody, bankomat. Parkování před domem zdarma.

Tipy na výlet po okolí

Tajga v Máchově kraji Kdo chce zažít na vlastní kůži atmosféru severské tajgy, už nemusí cestovat daleko na Sibiř nebo Aljašku. Tajga je k mání i v Česku a dokonce v nižších polohách. Máchův kraj, oblast mezi Doksy, Českou Lípou, Stráží pod Ralskem a Bakovem nad Jizerou, je podle vědců ostrovem tajgy ve světovém měřítku nejvíce vysunutým k jihozápadu. V okolí je propracovaná síť turistických tras i cyklostezek. Doporučujeme výstup na Ralsko kolem Juliiny vyhlídky a cyklovýlet do obory Židlov. Další tipy na našich stránkách.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete