Statistika našeho portálu

  • 93 473 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Mahlerův penzion - Jihlava

Jihlava

MAHLERŮV PENZION NA HRADBÁCH*** Mahlerův penzionu "Na Hradbách"*** se nachází v historickém centru města a byl uveden do provozu v roce 2005. Součástí penzionu je restaurace o kapacitě 32 míst, salonek o kapacitě 35 míst vhodný k pořádání oslav, rautů, prezentací, školení, whirlpool vana a infračervená sauna. Kapacita penzionu je 37 míst a 8 přistýlek. Každý pokoj je vybaven: TV/SAT, minibar, int…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brněnská 19/31, Jihlava
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Jihlava
Obec
Jihlava

Fotogalerie k článku

MAHLERŮV PENZION NA HRADBÁCH*** Mahlerův penzionu "Na Hradbách"*** se nachází v historickém centru města a byl uveden do provozu v roce 2005. Součástí penzionu je restaurace o kapacitě 32 míst, salonek o kapacitě 35 míst vhodný k pořádání oslav, rautů, prezentací, školení, whirlpool vana a infračervená sauna. Kapacita penzionu je 37 míst a 8 přistýlek. Každý pokoj je vybaven: TV/SAT, minibar, internet, koupelna se sprchovým koutem vanou a WC. -3 x 1-lůžkový pokoj s přistýlkou, -10 x 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, -3 x malý apartmán: 1 x 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj, 2 x přistýlka, -2 x velký apartmán: 2 x 2-lůžkový pokoj, obývací pokoj, 2 x přistýlka Parkování je zajištěno na nedalekém uzavřeném parkovišti. Svou kapacitou a interní vybaveností je vhodný k návštěvě zájezdů, pořádání firemních akcí, svateb, rautů, prezentací aj. Úrovní poskytovaných služeb uspokojíme i zahraniční hosty.

Možnosti stravování

RESTAURACEV malebném a klidném prostředí restaurace si můžete vybrat z pestré nabídky jídel, salátů, dezertů, zmrzlinových pohárů a specialit našich pravidelně školených mistrů kuchařů. V letních měsících je Vám k dispozici příjemná venkovní zahrádka s velkým zahradním grilem.Zde Vám po připravíme selátko, uzenou kýtu a jiné dobroty. Součástí naší stálé nabídky je denní menu za jednotnou cenu 79,-Kč, která podáváme od 11:00 do 15:00. Přijímáme platby stravenkami. K příjemnému posezení vám rádi nabídneme kvalitní sudová i lahvová vína a tradiční destiláty. SALONEKJednou z nejhezčích částí Mahlerova penzionu "Na Hradbách"*** je salónek, jehož dominantou jsou funkční stylová, kachlová kamna. Součástí salonku je recepce, která poskytuje všechny služby běžné v ubytovacích zařízeních našeho druhu. V salonku jsou připravovány snídaně pro hosty formou švédských stolů. Prostory salonku jsou vhodné k pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, rautů, firemních prezentací a obchodních jednání. Salónek je vybaven přehrávačem DVD/video, data projektorem, TV, připojením na internet a ostatní školící technikou. Na přání Vám zapůjčíme notebook.

Popis okolí

Mahlerův penzionNa Hradbáchse nachází v historickém centru města Jihlava. V prostorách penzionu vyrůstal světoznámý skladatel Gustav Mahler. V nedalekém okolí se nachází mnoho historických památek - památky UNESCO, cyklostezky, stezky pro pěší. Krásná Jihlavská ZOO je od objektu 5 min. pěší chůze. Minutu pěší chůze od Mahlerova penzionu se nachází nově budované obchodní a zábavní centrum City park Jihlava, které bude otevřeno na podzim roku 2008.

Tipy na výlet po okolí

Hornická naučná stezkaPřičiněním městského úřadu v Jihlavě byla v roce 1998 v lokalitě Jihlava-Lesnov zřízena takzvaná Hornická naučná stezka. Mapuje zejména dochované zbytky jihlavské stříbrné slávy, kterých se jen v katastru města nalézá několik stovek. Jihlavské podzemíJihlavské podzemí je významnou historickou stavební památkou města. Co do rozsahu podzemního labyrintu přímo pod městskou zástavbou je po Znojmu druhým největším na území naší republiky. Vyhlídková věž sv. JakubaV roce 1561 je v historických pramenech doložena činnost věžníka a jeho dvou pomocníků - ti troubili hodiny, fanfárami vítali vzácné hosty a hlídali město před ohněm a nepřáteli. Poslední věžník opustil věž v roce 1924, kdy byla funkce věžníka zrušena.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Kulturní festival Vysočina Fest - J…

02.07.2020 - 04.07.2020
Amfiteátr Jihlava

Multižánrový kulturní festival Vysočina Fest rok od roku roste a už má za sebou sedm ročníků a řadí se tak mezi velké…

Prázdniny začínají v Zoo Jihlava!

04.07.2020 - 04.07.2020
ZOO Jihlava, Březinovy…

Přemýšlíte, jak strávit první prázdninový víkend? Vyrazte na výlet do Zoo Jihlava, která připravila bohatý program pro…

Metody výslechu a získávání informa…

09.10.2020 - 09.10.2020
Jihlava

Chcete vědět, jak vyšetřovatelé čtou mysli a jak se dostávají k pravdě? Pokud jste fanoušky forenzní psychologie,…

Lords Of The Sound v programu "Musi…

10.10.2020 - 11.10.2020
Jihlava

Orchestr nové generace LORDS OF THE SOUND opět vystoupí v České republice se svým programem "Music is coming"…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete