Statistika našeho portálu

  • 93 481 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Mlejnek - Poděbrady

Poděbrady

Objekt v němž Vám nabízím ubytování je rodinný domek.V prvním patře domu je byt, který se skládá ze dvou pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Vše pod jedním uzavřením. Vybavení i počet místností považuji za ideální pro rodinu s jedním, či dvěma, i odrostlejšími dětmi. Nabízí se zde pronájem: - celého bytu, jako třílůžkového apartmánu. Pro tři, čtyři i pět osob, nebo naopak jen pro dvě, či dokonce jed…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Čsl. armády 9/656, Poděbrady
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Nymburk
Obec
Poděbrady

Fotogalerie k článku

Objekt v němž Vám nabízím ubytování je rodinný domek.V prvním patře domu je byt, který se skládá ze dvou pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Vše pod jedním uzavřením. Vybavení i počet místností považuji za ideální pro rodinu s jedním, či dvěma, i odrostlejšími dětmi. Nabízí se zde pronájem: - celého bytu, jako třílůžkového apartmánu. Pro tři, čtyři i pět osob, nebo naopak jen pro dvě, či dokonce jednu osobu. - nebo jednotlivých pokojů bytu. To znamená jedno, či dvoulůžkový. S případným-i spolubydlícím-i z toho druhého pokoje budete sdílet kuchyň, koupelnu a WC. Ve druhém patře domu je samostatný dvoulůžkový pokoj, se sprchovým koutem a vlastním WC. Hodí se hlavně pro hosty, kteří chtějí mít své, nikým nerušené soukromí a přitom mají menší nároky na vaření. I když i zde, ale jen na chodbě, mají k disposici el. sporák a menší sadu nádobí.Zájem o ubytování právě v tomto pokoji, je překvapivě velký.

Možnosti stravování

Moji hosté mohou obědvat v jídelně školního hotelu Junior, vzdáleném jen pět minut chůze. Obvyklá doba provozu je pondělí až pátek, včetně. V některých týdnech od pondělí do pondělí. Úplný oběd, tj. polévka, hlavní jídlo a čaj, stojí 55,- Kč. Během školního roku je k v pondělí a v pátek zdarma nabízen, podle vašeho výběru namíchaný, zeleninový salát. Vybírat si můžete ze čtyř jídel, z nichž nejméně jedno je bezmasé. Po jídle lze v jídelně posedět a využít možností barového pultu s výčepní stolicí. Pokud se budete chtít stravovat individuálně, je v Poděbradech opravdu široká nabídka. Lidovými jídelnami počínaje a restauracemi hotelů konče. Každý den večer se v některém podniku tančí.

Popis okolí

Díky rovinatému charakteru je Polabí ideální lokalita pro cykloturistiku a i pěší túry. Pokud si nepřivezete svá vlastní kola, mám pro Vás k zapůjčení moje nová, značková kola, a to za 30,- Kč/hod., 100,- Kč/den, 350,- Kč/týden. Doporučím Vám vhodné trasy, popř. poskytnu doprovod. Zlepšíte si fyzickou kondici a podíváte se i tam, kam byste se jinak nedostali. Vyjížďky polabskou nížinou mají rekreační charakter a rozhodně stojí za to je podniknout.Pokud by se během Vašeho výletu kolmo zhoršilo počasí, nebo z jakéhokoliv důvodu jste se rozhodli, že budete absolvovat jen jednu cestu, dovezu Vás i Vaše kolo zpět. Můžete si naplánovat i trasu, která v Poděbradech nebude začínat, nebo ani končit. Dovezu Vás i Vaše kolo tam, i nazpět.

Tipy na výlet po okolí

Když se budete chtít podívat mimo Poděbrady, například do Kutné Hory, Kouřimi, Jičínu, nebo jinam, kam je vlakem špatné spojení, zavezu Vás tam, poradím, co a kde je a stojí za vidění. Doporučuji Přerov nad Labem-skanzen, Ostrou, kde je fa.Botanicus-středověká vesnice, Loučeň-zámek a Jabkenice-památník BS, Kolín-staré město, Nymburk-hradby, Libice nad Cidlinou-Slavníkovské hradiště.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete