Statistika našeho portálu

  • 88 362 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Mlýn Brejlov - Břežany

Břežany 25, Lešany

Mlýn Brejlov najdete v půvabné krajině na břehu řeky Sázavy, 30 km od Prahy. Je tím pravým místem pro odpočinek, relaxaci, svatby, oslavy i sportovní vyžití. Rodinný hotel je z jedné strany omýván nádhernou řekou Sázavou a z druhé strany je obklopen velkou zahradou, v které je umístěno sedm chatiček. Součástí areálu je také parkoviště, volejbalové a nohejbalové hřiště, velké ohniště, místnost na …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Břežany 25, Lešany
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Benešov
Obec
Lešany

Fotogalerie k článku

Mlýn Brejlov najdete v půvabné krajině na břehu řeky Sázavy, 30 km od Prahy. Je tím pravým místem pro odpočinek, relaxaci, svatby, oslavy i sportovní vyžití. Rodinný hotel je z jedné strany omýván nádhernou řekou Sázavou a z druhé strany je obklopen velkou zahradou, v které je umístěno sedm chatiček. Součástí areálu je také parkoviště, volejbalové a nohejbalové hřiště, velké ohniště, místnost na kola a molo k pohodlnému přistávání loděk.

Možnosti stravování

Od jara 2009 bude otevřena výletní restaurace s masem a rybami na grilu, čerstvými zeleninovými saláty, domácími specialitami, deserty vlastní výroby a zmrzlinovými poháry.

Popis okolí

V našem rodinném hotelu můžeme nabídnout nejen možnost ubytování, ale také prostory pro školení, organizaci a pohoštění během svateb a rodinných oslav, firemních rautů, kursy společenského chování a stolování pro jednotlivce i firmy. Díky řece Sázavě jsou v okolí Brejlova vytvořeny výborné podmínky pro vyznavače vodní turistiky. Okolo prochází známá cyklotrasa Greenways Praha - Vídeň a také Posázavská cyklotrasa, která nabízí po celé své délce množství historických památek, romantických zákoutí a přírodních krás. Svým nenáročným profilem může být ideální pro celou rodinu. Rádi poradíme nejlepší cyklostezky. K dispozici je hřiště na nohejbal a volejbal. Na sezonu 2009 se připravuje dětský koutek s pískovištěm a průlezkami. V nejbližším okolí jsou skvělé podmínky pro rybolov jak na řece Sázavě, tak na soukromých chovných rybnících, kde pro Vás rádi zařídíme povolenky. Během krásných procházek a pěších túr po okolí se můžete věnovat také houbaření.

Tipy na výlet po okolí

Poříčí nad Sázavou, Benešov u Prahy, Šimonova výstavní síň, expozice muzea, krytý bazén, zimní stadion, Konopiště - zámek – směr Benešov, Jemniště, zámek, Benešov, Vlašim, hrad Český Šternberk Vlašim, zámek, expozice okresního muzea Jílové, Regionální muzeum, dobývání zlata, Štola sv. Josefa Lešany, muzeum vojenské techniky Netvořice, muzeum týnecké kameniny, muzeum motorek 5 km Slapská přehrada – směr Netvořice 20 km Měřín – aquapark 17 km Farma Favory v Benicích – projížďky na koních 7 km Farma Heroutice – projížďky na koních 25 km Vyhlídkové lety – letiště Benešov 13 km Modelářské letiště Nesvačily 13 km

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Rock park - Týnec nad Sázavou

21.06.2019 - 22.06.2019
Týnec nad Sázavou

Před Městským úřadem Týnec nad Sázavou. Večerní vystoupení hudebních kapel – pátek od 18.00 – MARTIN KAJABA, ZNITRA,…

3. ročník taneční soutěže Y-CUP 201…

22.06.2019 - 22.06.2019
Týnec nad Sázavou

Benešovská taneční skupina YOUNGSTERS vás zve na 3. ročník taneční soutěže Y-CUP 2019. Pro každou skupinu bude…

Přehlídka Dechovek - Týnec nad Sáza…

22.06.2019 - 22.06.2019
Týnec nad Sázavou

Tradiční přehlídka dechovek - orchestr ZUŠ Benešov a mažoretky, Vranovanka, Týnečanka. Před DPS Týnec nad Sázavou.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie
Turistické regiony

středa 19. červen

Dnes má svátek Leoš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete