Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Mlýn Brejlov - Břežany

Lešany

Mlýn Brejlov najdete v půvabné krajině na břehu řeky Sázavy, 30 km od Prahy. Je tím pravým místem pro odpočinek, relaxaci, svatby, oslavy i sportovní vyžití. Rodinný hotel je z jedné strany omýván nádhernou řekou Sázavou a z druhé strany je obklopen velkou zahradou, v které je umístěno sedm chatiček. Součástí areálu je také parkoviště, volejbalové a nohejbalové hřiště, velké ohniště, místnost na …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Břežany 25, Lešany
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Benešov
Obec
Lešany

Fotogalerie k článku

Mlýn Brejlov najdete v půvabné krajině na břehu řeky Sázavy, 30 km od Prahy. Je tím pravým místem pro odpočinek, relaxaci, svatby, oslavy i sportovní vyžití. Rodinný hotel je z jedné strany omýván nádhernou řekou Sázavou a z druhé strany je obklopen velkou zahradou, v které je umístěno sedm chatiček. Součástí areálu je také parkoviště, volejbalové a nohejbalové hřiště, velké ohniště, místnost na kola a molo k pohodlnému přistávání loděk.

Možnosti stravování

Od jara 2009 bude otevřena výletní restaurace s masem a rybami na grilu, čerstvými zeleninovými saláty, domácími specialitami, deserty vlastní výroby a zmrzlinovými poháry.

Popis okolí

V našem rodinném hotelu můžeme nabídnout nejen možnost ubytování, ale také prostory pro školení, organizaci a pohoštění během svateb a rodinných oslav, firemních rautů, kursy společenského chování a stolování pro jednotlivce i firmy. Díky řece Sázavě jsou v okolí Brejlova vytvořeny výborné podmínky pro vyznavače vodní turistiky. Okolo prochází známá cyklotrasa Greenways Praha - Vídeň a také Posázavská cyklotrasa, která nabízí po celé své délce množství historických památek, romantických zákoutí a přírodních krás. Svým nenáročným profilem může být ideální pro celou rodinu. Rádi poradíme nejlepší cyklostezky. K dispozici je hřiště na nohejbal a volejbal. Na sezonu 2009 se připravuje dětský koutek s pískovištěm a průlezkami. V nejbližším okolí jsou skvělé podmínky pro rybolov jak na řece Sázavě, tak na soukromých chovných rybnících, kde pro Vás rádi zařídíme povolenky. Během krásných procházek a pěších túr po okolí se můžete věnovat také houbaření.

Tipy na výlet po okolí

Poříčí nad Sázavou, Benešov u Prahy, Šimonova výstavní síň, expozice muzea, krytý bazén, zimní stadion, Konopiště - zámek – směr Benešov, Jemniště, zámek, Benešov, Vlašim, hrad Český Šternberk Vlašim, zámek, expozice okresního muzea Jílové, Regionální muzeum, dobývání zlata, Štola sv. Josefa Lešany, muzeum vojenské techniky Netvořice, muzeum týnecké kameniny, muzeum motorek 5 km Slapská přehrada – směr Netvořice 20 km Měřín – aquapark 17 km Farma Favory v Benicích – projížďky na koních 7 km Farma Heroutice – projížďky na koních 25 km Vyhlídkové lety – letiště Benešov 13 km Modelářské letiště Nesvačily 13 km

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete