Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Na Konci - Kunovice

Lidická 1516, Kunovice

Ubytování Na Konci je situováno ve starším rodinném domě, který je ale po celkové rekonstrukci. Maximální kapacita objektu je 15 osob možnost poskytnutí přistýlek, nebo dětské postýlky – po tel. dohodě. Do objektu se vchází hlavním vchodem – chodbou, která ústí do 2 samostatných bytů, každý o 5-ti lůžkách lůžka jsou již povlečená a na dvůr. Každý byt má samostatnou plně vybavenou kuchyň lednička,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lidická 1516, Kunovice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Uherské Hradiště
Obec
Kunovice

Fotogalerie k článku

Ubytování Na Konci je situováno ve starším rodinném domě, který je ale po celkové rekonstrukci. Maximální kapacita objektu je 15 osob možnost poskytnutí přistýlek, nebo dětské postýlky – po tel. dohodě. Do objektu se vchází hlavním vchodem – chodbou, která ústí do 2 samostatných bytů, každý o 5-ti lůžkách lůžka jsou již povlečená a na dvůr. Každý byt má samostatnou plně vybavenou kuchyň lednička, mikrovlnka, nádobí, plyn. sporák a koupelnu se záchodem. Pokoje jsou vybaveny televizí a nábytkem skříně, police, psací stůl, židle, noční stolky. Ve dvoře se na nachází posezení s grillem pod krytou pergolou. Ve dvoře se také nachází vstup do sklípku, který nabízí příjemné posezení během teplých letních dní třeba u sklenky vína. Před domem je 5 parkovacích míst. Další 4 lůžka se nachází v rodinném domě, hned vedle objektu. Jedná se o samostatný byt s vlastním vchodem o 2 pokojích, kuchyni plně vybavené, koupelně s vanou a záchodem. Lůžka na pokojích jsou taktéž povlečená a pokoje jsou vybaveny televizí a nábytkem. Jelikož je byt součástí rodinného domu, není zde možnost posezení ve dvoře.

Možnosti stravování

obchod – 500mHypernova – 1000mTesco – 24 hodin denně – 3 kmRestaurace – 500m od objektu – 5 restaurací s poledním menu od 55,- Kč

Popis okolí

Objekt leží přímo v centru regionu Slovácko. Obklopují ho 3 hornopisné celky - Chřiby, Vizovická Vrchovina a Bílé Karpaty. V okolí se nachází velké množství cyklostezek, kulturních a historických památek. Region Slovácko je vyhlášen svojí srdečnou pohostinností, vínem, folkórem, krásnou přírodou a dobrou náladou.

Tipy na výlet po okolí

Kulturní památky:Hrad Buchlov a zámek BuchloviceVelehradská bazilikaArcheoskanzen ModráSkanzen StrážniceLázně Luhačovice a SmraďavkaZOO a zámek LešnáSlovácké muzeum v Uherském HradištiLetecké muzeum KunoviceVinné sklepy MařaticeSportovní aktivity:Cyklosturistika – hustá síť cyklostezek – vinařské stezky – možnost zapůjčení kolRybaření na stěrkopíscích v Ostrožské Nové Vsi – 3 km od objektuMěstské koupaliště – 500 m od objektu – celková rekonstrukce, skokanský můstek 10 mPřírodní koupaliště Ostrožská Nová Ves – 3 km od objektuVyjížďky na koníchBaťův kanál – vyjížďky na loďkáchSeskoky padákemLety balónemVyhlídkové letyHorolezectví – přírodní útvary v Buchlovských horáchPo telefonické dohodě možnost sjednání průvodce.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Tulipománie na zámku Buchlovice

19.04.2019 - 22.04.2019
Zámek Buchlovice

Již osmý ročník výstavy tulipánů Tulipománie je určeny nejen milovníkům květin. Během velikonočního víkendu, včetně…

Velikonoce na hradě Buchlov

21.04.2019 - 22.04.2019
Hrad Buchlov

Nenechte si ujít Velikonoce na hradě Buchlov!

Den otevřených dveří v Jarošovském …

01.05.2019 - 01.05.2019
Pivovarská 303, Jarošov

Přijďte se podívat, co je nového v Jarošovském pivovaru a není toho málo - rozšíření výroby a minimuzeum.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete