Statistika našeho portálu

  • 102 670 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Nová Pec U šumavského Lišáka - Nová Pec

Nová Pec

                        Doporučujeme podívat se na neaktuálnější údaje a ceník na:                                                WWW.LIPNO-SUMAVA.czPARKOVIŠTĚ 2 x V NOVÉ PECI PRO HOSTY ZDARMA.ZVÍŘATA ZDARMA. POZEMKY:1 ha. WIFIUPOZORŇĚNÍ: parkování na všech parkovištích OÚ stojí min.100.-Nabízíme též APARTMÁNYPoskytujeme písemně n.pod.objednaným automat. slevu 15 % která je již zoohledněna v tomt…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dobrmanova /24, Nová Pec
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Nová Pec

Fotogalerie k článku

                        Doporučujeme podívat se na neaktuálnější údaje a ceník na:

                                                WWW.LIPNO-SUMAVA.cz

PARKOVIŠTĚ 2 x V NOVÉ PECI PRO HOSTY ZDARMA.ZVÍŘATA ZDARMA. POZEMKY:1 ha. WIFI

UPOZORŇĚNÍ: parkování na všech parkovištích OÚ stojí min.100.-Nabízíme též APARTMÁNY

Poskytujeme písemně n.pod.objednaným automat. slevu 15 % která je již zoohledněna v tomto ceníku.

Pro tkzv.příchozí bez objednávky je tedy účtována o 15% vyšší.Vše na: WWW.VODALES.CZ

Ceník je platný teď,budeme li nuceni zdražit  platí host tuto cenu.

Objekty stojí cca 300 m od hladiny Lipna pod Plechým a Smrčinou/Hochfichtem/. Je tedy možné se koupat i v zimě lyžovat. Objekty jsou zrekonstruované historické objekty které mají svou duši. Patří k nim rozsáhlé pozemky s vlastními parkovišti, kurty, sportovišti. Mají vlastní hospody s krby a výběrem jídel.

Možnosti stravování

Objekty nabízejí útulné restaurace s krby, televizí, satelitem, reprohudbou, zahrádkami a terasou, sortimentem šumavských jídel v hl.sezoně někdy až se třemi druhy točeného piva + velkým sortimentem alko i nealko nápojů. Doporučuje se polopenze možná je samozřejmě i penze plná. Pozemky protékají pstruhové potoky k dispozici je jezírko s rybami, kurt, stolní tenis, malý fotbal, akvarium, ohniště a grilly. V neposlední řadě je výhodné využít rozsáhlých pozemků ke hrám a opalování atd.  Další nabídkou jsou půjčovny kol, lodiček, televizí a dalších předmětů. Zajišťujeme a podáváme informace o sjíždění Vltavy. Přesné info kde je co a jak to využít je na našich www stránkách.

Popis okolí

Nová Pec včetně jejích částí /Nové Chalupy, Bělá/je podle znalců Šumavy skvělým místem kde je možné koupat se v Lipně a provozovat vodní zábavy a sporty. V zimní sezoně nabízí novou možnost a to je HOCHFICHT/Smrčina/ s jejími jedenácti sjezdovkami. Vzdálenost 6 km vzdušnou čarou. V létě je vynikajícím odrazovým můstkem pro cykloturisty a turisty pěší, protože je protkána mnoha značenými stezkami které vedou hned vedle objektů. V zimě jsou stejné stezky upravovány pro běžkaře, nehledě k blízkosti Nordic fitnes parku. Pro zájemce o sauny, masáže a plavání v zimní sezoně nebo když je chladno doporučujeme bazén ve Volarech nebo areál Mariny v Lipně n.Vlt. V okolí je mnoho hraničních přechodů/stačí nový OP. V blízkém okolí vede Schwarzenberský kanál který byl prohlášen technickou památkou UNESCO. Spojuje Severní moře s mořem Černým. Vynikajícím nápadem je projížďka historickým vláčkem. Plešné jezero a další a další rarity z nichž o některých jsou informace i na našem webu.

Tipy na výlet po okolí

Objekty stojí v katastru obce Nová Pec /Nové Chalupy - Bělá/cca.300 m.od hladiny Lipenského jezera pod Plechým a Smrčinou/Hochfichtem/.Vzdálenost od hranic se SRN je cca.6 000 m. od hranic s Rakouskem cca.5 000 m.Před objekty zastavuje autobus,200 m.od Lišáka i vlak.Nová Pec se rozkládá přesně mezi Č.Krumlovem a Prachaticemi na začátku Lipna.Příjezd autem je tedy možný z obou stran.Přesný návod je na našem webu.Automobily našich hostů mají možnost parkovat bezplatně na parkovištích patřících k objektům.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Camp od holek pro holky 2024 - Stac…

12.07.2024 - 14.07.2024
Stachy

Letní program, který je určen všem holkám, které se chtějí zlepšovat na biku, milují kolo a hory stejně jako my.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete