Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

OREA Wellness Hotel Horizont - Železná Ruda

Železná Ruda

Moderní hotel postavený v roce 1984, postupně rekonstruovaný. V roce 2006 byl v hotelu na ploše 1.280 m2 otevřen moderní wellness areál. Hotel je vzdálen od hlavní komunikace 1.800 m a je umístěn uprostřed lesů na horské louce. Z hotelu je překrásný výhled na hřeben západní části Šumavy. Ideální je pro hosty, kteří vyhledávají klidné prostředí a širokou nabídku regeneračních a rehabili…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Špičák 126, Železná Ruda
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Klatovy
Obec
Železná Ruda

Fotogalerie k článku

Moderní hotel postavený v roce 1984, postupně rekonstruovaný. V roce 2006 byl v hotelu na ploše 1.280 m2 otevřen moderní wellness areál. Hotel je vzdálen od hlavní komunikace 1.800 m a je umístěn uprostřed lesů na horské louce. Z hotelu je překrásný výhled na hřeben západní části Šumavy. Ideální je pro hosty, kteří vyhledávají klidné prostředí a širokou nabídku regeneračních a rehabilitačních služeb. Je vhodný rovněž pro pořádání kongresů, seminářů apod. Ubytovat se můžete i s domácími mazlíčky. - více Další služby: buzení telefonem, fax, hotelový sejf, individuální průvodce, internet v budově, květinová služba, prodej dárkových předmětů, recepce, směnárna, elektronicky hlídané hotelové parkoviště.

Možnosti stravování

Snídaně a večeře na polopenze podáváme formou švédských stolů. Hotelová restaurace 124 míst. Restaurace Regen - 40 míst. Aperitiv bar 65 míst. Plzeňská pivnice 35 míst. Letní terasa 40 míst.

Popis okolí

Hotel je vzdálen od hlavní komunikace 1.800 m a je umístěn uprostřed lesů na horské louce. Z hotelu je překrásný výhled na hřeben západní části Šumavy, nacházezí se na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava na hranici NP Šumava.

Tipy na výlet po okolí

Černé, Čertovo, Prášilské jezero a jezero Laka, vodopád Bílá Strž, vrcholy Pancíř, Můstek, Prenet, rozhledna Poledník a spousta dalších krásných šumavských míst. Muzeum historických motocyklů, Pivovarské muzeum, Muzeum Šumavy, kostel Panny Marie Pomocné z Hvězdy v Železné Rudě.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete