Statistika našeho portálu

  • 101 397 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Park Holiday Congress & Wellness Hotel - Praha

Praha

Jedinečný rekreační komplex Park Holiday, usazen v malebné krajině přírodního parku Botič-Milíčov v jihovýchodní části Prahy, představuje současnou špičku v oblasti volnočasových aktivit, služeb pro volný čas a zdravý životní styl pro privátní i firemní klientelu. A to nejen v České republice.Osobité architektonické řešení komplexu, díky kterému obdržel Park Holiday prestižní ocenění Stavba roku …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Květnového povstání 194, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Jedinečný rekreační komplex Park Holiday, usazen v malebné krajině přírodního parku Botič-Milíčov v jihovýchodní části Prahy, představuje současnou špičku v oblasti volnočasových aktivit, služeb pro volný čas a zdravý životní styl pro privátní i firemní klientelu. A to nejen v České republice.Osobité architektonické řešení komplexu, díky kterému obdržel Park Holiday prestižní ocenění Stavba roku 2008, výjimečný design, komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb jej řadí k ojedinělým zařízením pražského regionu. Komfortní hotelové pokoje jsou plně klimatizovány. Svým vybavením jsou přizpůsobeny jak pro potřeby rodin s dětmi (bezpečností otevírání oken a balkonových dveří, nekuřácké pokoje stejně jako celý hotel, zdravé a antialergické prostředí, na vyžádání dětská postýlka), tak i pro business klientelu (prostorný psací stůl, zdarma vysokorychlostní WiFi připojení ve všech prostorách a telefon s přímou volbou)Všechny pokoje jsou vybaveny plochou televizí se satelitním příjmem. Prostorné koupelny mají prodloužený sprchový kout s "tropickým deštěm", fénem, WC a bidetem. Nechybí ani kvalitní kosmetický set, župany včetně pantoflů a osušky. Naprostá většina hotelových pokojů nabízí terasu nebo lodžii. V Parku Holiday se nikdy nebudete nudit! Pro aktivnější jedince je připravena zóna EnerGym – bohatě vybavené Cardio Fitness centrum s moderní řadou posilovacích strojů značky Star Track, s vlastní diagnostikou a nutričním poradenstvím, dva samostatné sály pro skupinové lekce jako Spinning®, Zumba, Pilates či Hatha Yoga. Naleznete u nás také lekce aquaerobicu, indoor kurty na squash, badminton či tenis. Pokud dáváte přednost venkovním aktivitám, využít můžete outdoor tenisové kurty a hřiště na volejbal/nohejbal. Rovněž můžete vyrazit na kole či pěší poznávat krásy okolního přírodního parku – naše půjčovna trekkingových kol a holí Nordic Walking je vám k dispozici, navíc vás vybavíme i mapou cyklistických a turistických tras. Celkovou nabídku našich aktivit doplňuje stolní tenis, šipky, či pétanque. Nedaleko hotelu se nachází největší aquapark ve Střední Evropě (Čestlice).Po namáhavém dnu načerpejte novou energii a životní rovnováhu ve wellness zóně ClubWell, která Vám nabízí 14m dlouhý bazén s teplotou vody 29°C, finskou saunu, vario saunu, parní lázeň, ochlazovací komoru s ledovou tříští, i relaxační zónu s lehátky a solární loukou. Váš wellness víkend si můžete zpestřít návštěvou beauty salonu VitalBody, který nabízí kompletní ošetření a harmonizaci těla a mysli. Naši certifikovaní profesionálové vás budou hýčkat procedurami z široké nabídky klasických a thajských masáží, k dispozici jsou zde taktéž manikúra, pedikúra a kosmetické služby.Park Holiday uspokojí nejnáročnější klienty, kteří vyhledávají komplexní nabídku služeb, relaxaci a pohodu "pod jednou střechou". Pro více informací a speciální nabídky navštivte internetové stránky hotelu.

Možnosti stravování

O váš gastronomický zážitek se postaráme v restaurantu Tetu Brissy, který je symbolicky spojen s tématem vzduchoplavectví. Gastronomická nabídka je založena na stejných hodnotách jako kuchyně 19. století – tedy na poctivé domácí kuchyni a čerstvých a kvalitních surovinách – a je doplněna moderními metodami přípravy pokrmů. Neváhejte a ponořte se do nabídky jídel a kvalitních vín na vlastních internetových stránkách restaurantu www.tetubrissy.cz. SportBar, umístěný přímo u recepce, v srdci rekreačního komplexu Park Holiday, spojuje ClubWell s tenisovými, badmintonovými kurty a venkovním areálem. Chvíle strávené na SportBaru si klient může zpestřit golfem na indoor simulátoru nebo biliardem. V areálu Parku Holiday si přijdou na své i bowlingový nadšenci – zázemí Bowling baru nabízí 4 moderní dráhy magnetického bowlingu s kompletním vybavením.Celý komplex doplňuje venkovní Srub, ležící v zahradě areálu, přímo u tenisových a volejbalových kurtů i hřiště na pétanque, který v letních měsících nabízí ideální prostředí pro setkání s přáteli, rodinou, zaměstnanci či obchodními partnery. Díky zastřešení lze pořádat BBQ, grilovat či opékat i za nepříznivého počasí.

Popis okolí

- Umístění v malebném koutu přírodního parku Botič-Milíčov, v jihovýchodním okraji Prahy - Rychlé spojení do centra Prahy po dálnici D1 - Turisticky atraktivní místa v bezprostředním okolí - Průhonický zámek s parkem, Dendrologická zahrada Průhonice, aquapark Čestlice - Podzemní parking s kapacitou 200 míst

Tipy na výlet po okolí

Hlavní město Praha - Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst na světě, které ročně přiláká miliony turistů. Historické centrum města, které je od Parku Holiday vzdáleno 15 minut jízdy autem, je zapsáno na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Obchodní zóna Průhonice - Čestlice - Druhá největší obchodní zóna v Praze se rozkládá podél dálnice D1 v obci Čestlice, pouhých 2 km od Parku Holiday. Pestrá nabídka obchodů i služeb uspokojí všechny ty, kteří si návštěvu Prahy bez nakupování nedovedou představit.Průhonický zámek a park Průhonice - Areál Průhonického zámku s rozlehlým parkem na ploše 250 ha v krásném členitém údolí potoka Botiče tvoří významnou dominantu jihovýchodního okraje Prahy. Romantické místo, které je vzdáleno 3 km od Parku Holiday, je oblíbeným výletním cílem pro celou rodinu. Dendrologická zahrada Průhonice - Dendrologická zahrada je zpřístupněna široké odborné i laické veřejnosti od dubna do října. Jejím hlavním posláním je studium genofondu domácích a cizokrajných dřevin z hlediska využití v zahradní a krajinářské tvorbě. Kromě pořádání vlastních akcí je zahrada stále více oblíbená i jako místo pro uskutečnění svatebních obřadů. Po stopách kocoura Mikeše, Říčany - Objevte turistický mikroregion Ladův kraj, rozkládající se mezi Prahou a řekou Sázavou, pojmenovaný podle jedné z největších osobností české kultury. Přímo z Parku Holiday se napojíte na cyklotrasy, které tvoří hustou síť, umožňující vybrat si vlastní okruh. Zároveň navazují na dálkové cyklotrasy Praha - Vídeň.

Zajímavé akce v okolí

Musica Panica: Rorate Coeli Desuper…

02.12.2023 - 02.12.2023
fortna

Adventní tóny ve středověké instrumentální hudbě.

Vánoční trhy v Praze 2023

02.12.2023 - 06.12.2023
Praha

Kouzelné vánoční trhy s krásně navrženými dřevěnými domky probíhají na různých pražských náměstích, například na…

Bohdan Mikolášek 75 2023 - Praha

02.12.2023 - 02.12.2023
U Martina ve zdi

2. prosince 2023 od 19:30 uvede Bohdan Mikolášek v kostele U Martina ve zdi v Praze 1 cyklus písní, kterému bude…

Zapálení adventního ohně 2023 - Pra…

02.12.2023 - 02.12.2023
fortna

Večerní rituál vstupu do adventní doby.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete