Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Pension Anna - Ostružná

Ramzová 11, Ostružná

Pension Anna leží v turistickém a lyžařském centru Jeseníky na Ramzové, 5 minut chůze od spodní stanice sedačkové lanovky na Šerák. Je to rodinný typ penzionu. Penzion je vybaven jídelnou a barem, saunou, krytou terasou, parkovištěm, posezením u ohniště a bazénem.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Ramzová 11, Ostružná
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Ostružná

Fotogalerie k článku

Pension Anna leží v turistickém a lyžařském centru Jeseníky na Ramzové, 5 minut chůze od spodní stanice sedačkové lanovky na Šerák. Je to rodinný typ penzionu. Penzion je vybaven jídelnou a barem, saunou, krytou terasou, parkovištěm, posezením u ohniště a bazénem.

Popis okolí

V zimě poskytuje okolí široké možnosti ke sportovnímu i rekreačnímu vyžití. Sedačková lanovka na Šerák je 2200m dlouhá a celoročně v provozu. Spodní část lanovky je osvětlená. V okolí 500m až 5km je dalších 15 vleků, některé z nich jsou osvětlené a uměle zasněžované. Svahy jsou vhodné i pro provozování snowboardingu. Na běžkách je možno vyrazit přímo od pensionu po vyznačených trasách. Pro děti i dospělé je další atrakcí na Ramzové sáňkování na sněžných člunech. 300m od pensionu je krytý bazén. V Jeseníku, který je 12km od pensionu, je velký krytý plavecký bazén s celoročním provozem a v Lázních v Jeseníku je krytý bazén s masážními proudy.

Tipy na výlet po okolí

* Rozhledna Zlatý Chlum (u Jeseníku) * Rozhledna Biskupská kupa (u Zlatých Hor) * Přírodní rezervace Rejvíz s mechovým jezírkem a naučnou stezkou * Račí údolí (u Javorníku) * Nýznerovské vodopády (u Žulové) * Skalní útvar Venušiny misky (u Velké Kraše) * Zříceniny Kobrštejn a Edelštejn (u Rejvízu) * Skalisko Pasák (u Branné) * Boží hora (u Žulové) * Romantika v Rychlebských horách * Túra Ramzová - Petříkov - Paprsek * Údolí Bílé Opavy * Vysoký vodopád * Hřebenová túra na Šerák - Červenohorské sedlo * Hřebenová túra Červenohorské sedlo - Praděd * Kralický Sněžník * Lázně Jeseník * Zámek Jánský Vrch * Poutní místo Marie Pomocné (Zlaté Hory) * Horské minikáry/sněhové čluny (Ramzová) * Piaristický klášter (Bílá Voda) * Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně * Lázně a zámek Velké Losiny * Lázně Karlova Studánka * Dělostřelecká tvrz Bouda (Těchonín)

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Velikonoce na zámku Jánský Vrch v J…

19.04.2019 - 22.04.2019
Zámek Jánský vrch

Prohlídky velikonočně vyzdobených interiérů zámku bez doprovodného kulturního programu. Správa zámku Jánský Vrch vás…

Pálení čarodějnic - Zlaté hory

30.04.2019 - 30.04.2019
Zlaté Hory, proluka na…

19. ročník Pálení čarodějnic ve Zlatých Horách

RYCHLEBSKÁ 7,20,30,40,50 - Jeseník

08.06.2019 - 08.06.2019
budova Střelnice - Míru…

Tradiční turistický pochod s historií od roku 1974, provázející návštěvníky tím nejkrásnějším, co Rychlebské hory…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete