Statistika našeho portálu

  • 95 089 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Pension Barbora - Kutná Hora

Kutná Hora

Penzion a restauraci Barbora naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora. Poloha penzionu a restaurace barbora umožňuje hostům vnímat nezapomenutelnou atmosféru s jedinečným výhledem n…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kremnická 909, Kutná Hora
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kutná Hora
Obec
Kutná Hora

Fotogalerie k článku

Penzion a restauraci Barbora naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora. Poloha penzionu a restaurace barbora umožňuje hostům vnímat nezapomenutelnou atmosféru s jedinečným výhledem na chrám sv. Barbory. Penzion Barbora nabízí příjemné ubytování v 10- pohodlných moderně vybavených dvoulůžkových pokojích typu Deluxe a Standard s vlastními balkony nebo předzahrádkami. z toho 1 pokoj je s bezbariérovým přístupem, upravenou koupelnou a vlastním parkovacím místem.. Pokoje jsou vybaveny LCD TV, Wifi připojením, k dispozici jsou prostorné koupelny s rohovou vanou nebo předzahrádkou. Pokoje 1-6 jsou orientovány na jižní stranu s balkony a posezením a s výhledem na chrám Pokoje 7-9 jsou orientovány na severní stanu s předzahrádkou a posezením. Soukromé parkování hostů penzionu je v areálu objektu zdarma. Všechny prostory Penzionu a restaurace jsou nekuřácké. V celém objektu je bezdrátové připojení Wifi zdarma. Kromě prostor restaurace a terasy se zahrádkou je možné využít v penzionu i oddělený salonek, který je vybaven audiovizuální technikou - kapacita 50 osob.

Možnosti stravování

Restaurace penzionu barbora nabízí vynikající odlehčenou českou a mezinárodní gastronomii, pro děti je připraveno speciální dětské menu. V letním období je hostům k dispozici i venkovní terasa s grilem. Veškeré pokrmy jsou připravovány z čerstvých, provotřídních surovin.

Popis okolí

Pro návštěvníky Kutné Hory může být Penzion vhodnou základnou pro výpravy za poznaním města a jeho kulturmích památek. V okolí Kutné Hory se nachází mnoho zajímavých památek jako např. chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, kostel sv. jakuba, Kamenný dům, Klášterní řád sv. Voršily, Sedlecký klášter, Vlašský dvůr, Kostnice.....

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Kultura pod hvězdami - Kutná Hora

08.07.2021 - 09.07.2021
Zámek Kačina

Jedinečný kulturní večer s úžasnými zážitky.

Příměstský in-line kemp s angličtin…

19.07.2021 - 23.07.2021
Národní zemědělské…

In- line kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Děti jsou rozděleny do…

Příměstský cyklo kemp 2021 - Čáslav

26.07.2021 - 30.07.2021
Národní zemědělské…

Cyklo kempy jsou oblíbené pětidenní příměstské tábory určené pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 12. duben

Dnes má svátek Julius

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete