Statistika našeho portálu

  • 92 655 Akcí v kalendáři
  • 5 381 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Pension Bělá ve Slezsku - Bělá

Bělá

Romantický pension Bělá ve Slezsku se nachází ve zrekonstruovaném areálu rodu Rothshildů ve velkostatku s hřebčínem pocházejícím z konce 19. století . Nabízí komfortní ubytování se snídaní v šesti luxusně vybavených pokojích laděných v romantickém rustikálním stylu.Stylové pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře pensionu, odkud se naskýtá výhled do klidného okolí malebné vesničky Bělá nebo ro…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Bělá 86, Bělá
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Opava
Obec
Bělá

Fotogalerie k článku

Romantický pension Bělá ve Slezsku se nachází ve zrekonstruovaném areálu rodu Rothshildů ve velkostatku s hřebčínem pocházejícím z konce 19. století . Nabízí komfortní ubytování se snídaní v šesti luxusně vybavených pokojích laděných v romantickém rustikálním stylu.Stylové pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře pensionu, odkud se naskýtá výhled do klidného okolí malebné vesničky Bělá nebo rozlehlého nádvoří velkostatku. Prvotřídně zařízené dvoulůžkové pokoje s koupelnou a sprchovým koutem jsou vybaveny TV/SAT, WiFi, telefonem a bezpečnostní schránkou, jsou prostorné s možností jedné až dvou přistýlek a umožňují pohodlný odpočinek pro širokou klientelu. Snídani zahrnutou v ceně ubytování pro Vás každé ráno připravíme v salónku v přízemí pensionu, který je možné využít rovněž za účelem obchodních či společenských setkání s kapacitou 20 osob. Pension Bělá ve Slezsku je situován v soukromí na okraji obce, je obklopen krásnou klidnou přírodou s mnoha možnostmi jak strávit volný čas a odpočinout si.

Možnosti stravování

Ubytování v pensionu Bělá ve Slezsku jistě zpříjemní posezení v romantickém vinném sklípku, kde Vám nabízíme ochutnávku kvalitních tuzemských i zahraničních vín, k zakousnutí nebudou chybět různé slané a sladké pochoutky studené kuchyně.

Popis okolí

Pension Bělá ve Slezsku je situován v soukromí na okraji obce, je obklopen krásnou klidnou přírodou jako stvořenou pro výlety po vyznačených pěších a cyklostezkách, například na kole, které si u nás můžete zapůjčit, stejně jako tenisové rakety a další sportovní náčiní využitelné na přilehlém víceúčelovém hřišti. Navštivte nás a načerpejte energii ze zeleného údolí vesnice Bělá s areálem pro odpočinek těla i duše – Labyrint s přírodním pramenem Židlo a bazénkem k léčbě pohybového ústrojí Priessnitzovou léčebnou metodou. V nedaleké pstruží farmě u pana Chmelíka si přijdou na chuť nejen milovníci pstružích pochoutek. Bělá je klidné místo pro ozdravné pobyty, rodinné výlety, ideální pro romantické i adrenalinové vyjížďky na kole či autem za poznáním přírodních a kulturních krás Hlučínska, Opavska a Ostravska.

Tipy na výlet po okolí

Velkostatek Bělá ve Slezsku - Areál s hřebčínem •Přírodní pramen Židlo, Labyrint a Pstruží farma v Bělé ve Slezsku•Zámek Kravaře s 9 jamkovým golfovým areálem •Golfové hřiště v Šilheřovicích s 18ti jamkovým golfovým areálem se zámkem a restauracemi•Mariánské poutní místo v Píšti•Vojenské opevnění z 2. sv. války v Hlučíně-Darkovičkách•Zámek Raduň a Hradec nad Moravicí•Upravené pěší a cyklotrasy •Aquapark s dětským hřištěm a hokejovou arénou - Buly Kravaře

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Dětský maškarní ples - Budišov nad …

07.03.2020 - 07.03.2020
Kulturní dům, Horská…

Velké maškarní dovádění kolem světa

Vzpomínkový pořad k MDŽ - Opava

08.03.2020 - 08.03.2020
Kupé, Janská 7, Opava

Zábavný a vzpomínkový pořad slova a písní jak k poslechu, tak i k tanci u příležitosti MDŽ, ve kterém zazní živě…

Dětský maškarní karneval - Slavkov

08.03.2020 - 08.03.2020
KD Slavkov, Slezská…

Maškarní karneval pro všechny děti na téma Z pohádky do pohádky.

Slezský ples na zámku - Hradec nad …

14.03.2020 - 14.03.2020
zámek Hradec nad…

První slezský ples na zámku v Hradci nad Moravicí s bohatým kulturním programem. Hraje skupina Nebratři Ostrava a DJ…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete