Statistika našeho portálu

  • 86 201 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Pension Čedos - Hřensko

Mezná 61, Hřensko

Pension Čedos se nachází v malebné vesničce Mezná v srdci Českého Švýcarska na Děčínsku, která je turistickou křižovatkou mezi Soutěskami, Jetřichovickými stěnami, Hřenskem a Pravčickou bránou. Odtud lze podnikat poznávací výlety po mnoha přírodních zajímavostech v blízkém okolí. Pension má kapacitu 26 lůžek na pokojích, které jsou vybaveny teplou a studenou vodou. Na poschodích jsou pánské i dám…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Mezná 61, Hřensko
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Hřensko

Fotogalerie k článku

Pension Čedos se nachází v malebné vesničce Mezná v srdci Českého Švýcarska na Děčínsku, která je turistickou křižovatkou mezi Soutěskami, Jetřichovickými stěnami, Hřenskem a Pravčickou bránou. Odtud lze podnikat poznávací výlety po mnoha přírodních zajímavostech v blízkém okolí. Pension má kapacitu 26 lůžek na pokojích, které jsou vybaveny teplou a studenou vodou. Na poschodích jsou pánské i dámské toalety a sprchy. K dispozici je též pokoj se sprchovým koutem. Před pensionem Čedos je uzavřené parkoviště. Odpočívat lze na terase s panoramatickou vyhlídkou do krajiny a do údolí říčky Kamenice. Tato říčka je pěší chůzí vzdálená jen 10 mninut od pensionu a je splavná po lodičkách atraktivními Soutěskami.

Možnosti stravování

Restaurace je rozdělená na dvě části, z níž jedna je umístěná ve staré části pensionu nosící označení státem chráněná památka. V restauraci najdeme mimo jiné bar i krbová kamna. Mimo zimu je otevřena prostorná terasa umístěná v krásné přírodě údolí Soutěsek a výhledem na skály a Růžovský vrch.

Popis okolí

Pension Čedos nabízí ubytování a pohostinské služby v nádherné krajině Českého Švýcarska v obci Mezná nedaleko Hřenska. Rádi Vás uvítáme při příležitostech dovolené, výletů, svateb, oslav, školení, školních akcí, silvestra, přátelských posezení a podobně.

Tipy na výlet po okolí

V létě je cílem mnoha turistů stejně jako chráněná krajinná oblast Labské pískovce. Najdeme zde skalní města s hlubokými soutěskami a roklemi. Celé Česko-Saské Švýcarsko patří k tradičním a nejznámějším oblastem turistiky ve Střední Evropě. K velmi navštěvovaným místům patří oblast Jetřichovických skal, kde je i známý Dolský mlýn. K výletům v okolí doporučujeme jízdu parníkem labským kaňonem do Děčína, kde se dá navštívit např. místní ZOO nebo koupaliště a plavecký areál s termální vodou.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Masopust v ZOO Děčín

23.02.2019 - 02.03.2019
ZOO Děčín - Pastýřská…

Nebojíte se zadělat těsto a usmažit ty nejlahodnější koblihy? Pokud ne a jste navíc ještě i soutěživý typ, pak právě…

Koncert Společná věc - Varnsdorf

05.03.2019 - 05.03.2019
Městské divadlo,…

Hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce přináší neopakovatelný umělecký zážitek. V…

T-Mobile Olympijský běh - Děčín

19.06.2019 - 19.06.2019
Děčín

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete