Statistika našeho portálu

  • 101 421 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pension Horka - Zámostí-Blata

Zámostí-Blata

RODINNÝ DŮM NA OKRAJI PRACHOVSKÝCH SKAL.Objekt se nachází 8 km od Jičína, v obci Blata, na okraji Prachovských skal.K dispozici:6x 4lůžkový pokoj z toho: 2x apartmán 1x bezbariérový přístup1x pokoj s vlastní kuchyní bezbariérový přístup3x pokoj s balkonemVšechny pokoje jsou prodávány jako dvoulůžkové, každé další obsazené lůžko je prodáváno jako přistýlka.Vybavení pokojůTV+SAT, soc.zařízeníVybave…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Blata 71/50601, Zámostí-Blata
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Zámostí-Blata

Fotogalerie k článku

RODINNÝ DŮM NA OKRAJI PRACHOVSKÝCH SKAL.Objekt se nachází 8 km od Jičína, v obci Blata, na okraji Prachovských skal.K dispozici:6x 4lůžkový pokoj z toho: 2x apartmán 1x bezbariérový přístup1x pokoj s vlastní kuchyní bezbariérový přístup3x pokoj s balkonemVšechny pokoje jsou prodávány jako dvoulůžkové, každé další obsazené lůžko je prodáváno jako přistýlka.Vybavení pokojůTV+SAT, soc.zařízeníVybavení penzionu - vybavená společná kuchyň s TV+SAT,- v letních měsících nadzemní bazén, trampolína,- venkovní sezení s grilem,- úschovna kol.Parkování u objektu je samozřejmostí.

Možnosti stravování

Vlastní. K dispozici vybavená kuchyně. Možnost zajistit stravování ve 150 m vzdáleném penzionu.

Popis okolí

Novostavba rodinného domu se nachází 8 km od Jičína,v obci Blata, na okraji Prachovských skal. Ideální východisko pro pěší nebo cykloturistické výlety, houbaření apod. Tenisový kurt a volejbalové hřiště v obci.

Tipy na výlet po okolí

Zámky v okolí:Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Humprecht, Jičín, Kamenice, Mnichovo Hradiště, Sychrov.Hrady a zříceniny v okolí:Brada, Kost, Kumburk, Pařez, Trosky, Valdštejn, Drábské světničky.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete