Statistika našeho portálu

  • 94 435 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Pension Jesuitská - Znojmo

Znojmo

Pension Jesuitská byl otevřen v roce 1994 poté, co byla důkladně restaurována historická budova v překrásném prostředí středověkého centra města Znojma. Pension představuje klidný, příjemný pobyt a je i důvěrný azylovým místem pro diskrétní setkání. Naší snahou především je, abyste se u nás cítili spokojeni. Proto jsou naše pokoje prostorné a vybavené standardem pro zařízení vyššího typu, včetně …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jesuitská 5/183, Znojmo
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Znojmo

Fotogalerie k článku

Pension Jesuitská byl otevřen v roce 1994 poté, co byla důkladně restaurována historická budova v překrásném prostředí středověkého centra města Znojma. Pension představuje klidný, příjemný pobyt a je i důvěrný azylovým místem pro diskrétní setkání. Naší snahou především je, abyste se u nás cítili spokojeni. Proto jsou naše pokoje prostorné a vybavené standardem pro zařízení vyššího typu, včetně sociálního zázemí na pokojích. Pro milovníky vína nabízíme vlastní malou vinotéku, doporučujeme návštěvu místního vinného sklepa. Pension nemá stálou recepci, ubytovaní hosté obdrží na začátku pobytu klíče od budovy.

Možnosti stravování

Snídaně.

Popis okolí

Jste-li cyklisté či turisté, bude se vám naše poloha bude obzvláště hodit. Nedaleko pensionu totiž procházejí cyklotrasy 481 a 5007, navazující na Greenways Praha-Wien. Cyklistům můžeme zajistit půjčení i úschovu kol. Turisté dojdou ke kaňonu řeky Dyje i do NP Podyjí za necelých 5 minut. Historické, kulturní i přírodní zajímavosti Znojma jsou vám většinou dosažitelné v pěším okruhu, přičemž začít můžete přímo u nás, kde se nachází kostel sv. Michala a historický archiv.

Tipy na výlet po okolí

Znojemský hrad, znojemské podzemí, vyhlídková radniční věž, rotunda Panny Marie a sv. Kateřiny, Minoritský klášter, Dům umění, Premonstrátský klášter v Louce ad. V okolí Znojma lze navštívit: zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn, zřícenina hradu Nový Hrádek, hrad Hardegg, zámek v Moravském Krumlově.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

středa 28. říjen

Státní svátek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete