Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pension Jesuitská - Znojmo

Znojmo

Pension Jesuitská byl otevřen v roce 1994 poté, co byla důkladně restaurována historická budova v překrásném prostředí středověkého centra města Znojma. Pension představuje klidný, příjemný pobyt a je i důvěrný azylovým místem pro diskrétní setkání. Naší snahou především je, abyste se u nás cítili spokojeni. Proto jsou naše pokoje prostorné a vybavené standardem pro zařízení vyššího typu, včetně …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jesuitská 5/183, Znojmo
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Znojmo

Fotogalerie k článku

Pension Jesuitská byl otevřen v roce 1994 poté, co byla důkladně restaurována historická budova v překrásném prostředí středověkého centra města Znojma. Pension představuje klidný, příjemný pobyt a je i důvěrný azylovým místem pro diskrétní setkání. Naší snahou především je, abyste se u nás cítili spokojeni. Proto jsou naše pokoje prostorné a vybavené standardem pro zařízení vyššího typu, včetně sociálního zázemí na pokojích. Pro milovníky vína nabízíme vlastní malou vinotéku, doporučujeme návštěvu místního vinného sklepa. Pension nemá stálou recepci, ubytovaní hosté obdrží na začátku pobytu klíče od budovy.

Možnosti stravování

Snídaně.

Popis okolí

Jste-li cyklisté či turisté, bude se vám naše poloha bude obzvláště hodit. Nedaleko pensionu totiž procházejí cyklotrasy 481 a 5007, navazující na Greenways Praha-Wien. Cyklistům můžeme zajistit půjčení i úschovu kol. Turisté dojdou ke kaňonu řeky Dyje i do NP Podyjí za necelých 5 minut. Historické, kulturní i přírodní zajímavosti Znojma jsou vám většinou dosažitelné v pěším okruhu, přičemž začít můžete přímo u nás, kde se nachází kostel sv. Michala a historický archiv.

Tipy na výlet po okolí

Znojemský hrad, znojemské podzemí, vyhlídková radniční věž, rotunda Panny Marie a sv. Kateřiny, Minoritský klášter, Dům umění, Premonstrátský klášter v Louce ad. V okolí Znojma lze navštívit: zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn, zřícenina hradu Nový Hrádek, hrad Hardegg, zámek v Moravském Krumlově.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Štěpánská pálka 2023 v Polánce aneb…

27.12.2023 - 27.12.2023
Víceúčelový sál TJ…

Turnaj ve stolním tenisu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete