Statistika našeho portálu

  • 84 401 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Pension Katty - Špindlerův Mlýn

Údolní 265, Špindlerův Mlýn

Nově vybudovaný rodinný pension nabízí svým hostům v průběhu celého roku ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových až šestilůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou, SAT-TV, miniledničkou s pokojovým barem a WiFi. Čtyři pokoje mají stylový dřevěný balkón.Okolo penzionu je udržovaný pozemek s příjemným venkovním posezením s ohništěm a udírnou. Děti si mohou hrát na pískovišti a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nově vybudovaný rodinný pension nabízí svým hostům v průběhu celého roku ubytování ve dvoulůžkových, čtyřlůžkových až šestilůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s toaletou, SAT-TV, miniledničkou s pokojovým barem a WiFi. Čtyři pokoje mají stylový dřevěný balkón.

Okolo penzionu je udržovaný pozemek s příjemným venkovním posezením s ohništěm a udírnou. Děti si mohou hrát na pískovišti a houpačce. Příjemnou atmosféru dokresluje Svatopetrský potok lemující pozemek a přilehlé turistické stezky.

Lyžařské areály STOH a Svatý Petr se nachází v docházkové vzdálenosti od penzionu Katty nebo se můžete nechat dovézt skibusem.

Možnosti stravování

Poskytujeme ubytování se snídaní. Polopenze, případně plná penze je možná ve spolupráci s hotelem ESPRIT - 50m za pensionem KATTY. V létě je k dispozici na parcele pensionu otevřené ohniště a gril.

Popis okolí

Pension se nachází v nádherném koutě Krkonoš pod Železnou horou, která uzavírá údolí nazvané Sv. Petr. Toto slunné údolí je jednou z částí Špindlerova Mlýna. V těsné blízkosti pensionu se nachází zastávka takzvaného SKIBUSU který jezdí v pravidelných intervalech a jeho služby jsou návštěvníkům Špindlerova Mlýna poskytovány v zimě ZDARMA, stejně jako parkovací plocha pro hosty přímo u pensionu.

Tipy na výlet po okolí

Sněžka, Špindlerova Bouda, Dívčí lávky, Pramen Labe, Petrova bouda, Erlebachova bouda. Aquapark, bowling, biliard, tenis, minigolf a spoustu jiných možností sportovních aktivit.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Výstava: Vrchlabská zákoutí 2

16.11.2018 - 31.12.2018
Čtyři historické domky,…

Nově uspořádaná výstava obrazů a grafik ze sbírek Krkonošského muzea nabízí pohledy do vrchlabských uliček i na město.

Burza středních škol Hostinné

22.11.2018 - 22.11.2018
Hostinné

Zákládní škola K.Klíče Hostinné pořádáBURZU STŘEDNÍCH ŠKOL22.11.2018 15:00 –17:00BUDOVA CBoženy Němcové 411, 54371…

Banát, české vesnice na březích Dun…

28.11.2018 - 28.11.2018
Hostinné

Městská knihovna Hostinné pořádá cestopisnou přednáškuBanát, české vesnice na březích Dunaje středa 28. listopadu 2018…

Přání Ježíškovi - Hostinné

01.12.2018 - 01.12.2018
Františkánský klášter…

Pošlete své přání Ježíškovi...

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete