Statistika našeho portálu

  • 84 902 Akcí v kalendáři
  • 5 368 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Pension LEaMY - Rokycany

Na Okrouhlici 1108, Rokycany

Nabízíme ubytování v pokojích s balkony 1 – 5lůžkové. Pokoje jsou moderně a útulně zařízeny. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha+wc), Tv+Sat, každý pokoj je vybaven přípojkou k internetu, k bezplatnému připojení po celou dobu pobytu. Na požádání je možno zajistit i speciální ( dietní, dia, fitness ) produkty. Po domluvě je možno využít i možnosti prádelny a kuchyňky v suter…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Na Okrouhlici 1108, Rokycany
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Rokycany
Obec
Rokycany

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování v pokojích s balkony 1 – 5lůžkové. Pokoje jsou moderně a útulně zařízeny. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha+wc), Tv+Sat, každý pokoj je vybaven přípojkou k internetu, k bezplatnému připojení po celou dobu pobytu. Na požádání je možno zajistit i speciální ( dietní, dia, fitness ) produkty. Po domluvě je možno využít i možnosti prádelny a kuchyňky v suterénu pensionu. K dispozici je také malebná udržovaná zahrada, zajišťující soukromí, uzpůsobená též pro grilování a posezení u ohniště. Možnost objednávky jídla z Pizzerie s bezplatným dovozem. Zajišťujeme též úschovu vlastních či zapůjčených pensionových kol a lodí. Samozřejmostí je i ubytování našich 4. nohých přátel. Parkování zajištěno. Celý pension je nekuřácký, pro kuřáky jsou k dispozici balkony.

Možnosti stravování

Snídaně jsou podávány v příjemné společenské místnosti, formou švédských stolů se širokou nabídkou.

Popis okolí

Pension LEaMY leží v klidném prostředí – vilové čtvrti města Rokycan, 15 km východně od Plzně s 1,5 km od dálnice D5. 10. minut chůze z centra města ( autobusové + vlakové nádraží) Jste-li autem, bezpečně zaparkujete přímo u pensionu.

Tipy na výlet po okolí

Bohatý kulturní program nabízí nedaleké krajské město Plzeň. V okolí též řada zajímavostí, např. zámek Kozel, hrad Radyně, vodní Hamr Dobřív a mnohé další.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Radnický betlém - Radnice

02.12.2018 - 06.01.2019
Náměstí Kašpara…

Před Muzeem Josefa Hyláka v Radnicích můžete spatřit betlém vytvořený občany města.

Štědrý den na zámku Zbiroh

24.12.2018 - 24.12.2018
Zámek Zbiroh,

Zveme vás na Štědrý den na náš zámek! Těšíme se na vás!

Silvestr na zámku Zbiroh

31.12.2018 - 31.12.2018
Zámek Zbiroh

Přijďte k nám oslavit Silvestr a přivítat Nový rok! Těšíme se na vás!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete