Statistika našeho portálu

  • 98 167 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Pension Mertlík - Holín

Holín

Ubytování v soukromí v hezkém prostředí Prachovských skal – Český Ráj. V celém domě k pronajmutí jsou 4 apartmány s vlastní soc. zařízenímcelkem pro 19 osob nebo jednotlivé pokoje, společenská místnost s krbem, kompletně vybavená kuchyň k dispozici. K domu patří velká zahrada, vybavená zahradním nábytkem, ohniště. Též uzamykatelné parkoviště na vlastním pozemku. Ze zahrady je krásný výhled na měs…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Ubytování v soukromí v hezkém prostředí Prachovských skal – Český Ráj. V celém domě k pronajmutí jsou 4 apartmány s vlastní soc. zařízenímcelkem pro 19 osob nebo jednotlivé pokoje, společenská místnost s krbem, kompletně vybavená kuchyň k dispozici. K domu patří velká zahrada, vybavená zahradním nábytkem, ohniště. Též uzamykatelné parkoviště na vlastním pozemku. Ze zahrady je krásný výhled na město Jičín. U domu je velké hřiště, které je možno využít ke hře tenisu, volejbalu a jiných sportů.

Možnosti stravování

Kompletně vybavená kuchyň.

Popis okolí

Vstup do skal 200m od domu. Možnost koupání v letním koupališti "Pelíšek". Možnost jízdy na koni. 2km vzdálené Jinolické rybníky, kde je možnost půjčení kol. Město Jičín je vzdáleno 6km.

Tipy na výlet po okolí

hrad Kost, zámek Humprecht, zřícenina hradu Trosky, Dětenice, Hrubá Skála, aj.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete