Statistika našeho portálu

  • 100 996 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Pension Milada - Česká Kubice

Česká Kubice

Pension leží na velice krásném a klidném místě na CHODSKU v obci ČESKÁ KUBICE vzdálený 15 km od Domažlic. Je zde zdravý a čistý vzduch /vzdušné a sluneční lázně/, je vhodný pro alergiky a astmatiky. Můžete si vybrat z celé řady možností rekreace. Například relaxace, turistika, cyklostezky, sportovní dovolená, zimní dovolená... V našem pensionu je krásný apartmán s masážní vanou a čtyři dvoulůžkov…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Česká Kubice 38, Česká Kubice
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Domažlice
Obec
Česká Kubice
Telefon
E-mail
pensionmilada@seznam.cz

Fotogalerie k článku

Pension leží na velice krásném a klidném místě na CHODSKU v obci ČESKÁ KUBICE vzdálený 15 km od Domažlic. Je zde zdravý a čistý vzduch /vzdušné a sluneční lázně/, je vhodný pro alergiky a astmatiky. Můžete si vybrat z celé řady možností rekreace. Například relaxace, turistika, cyklostezky, sportovní dovolená, zimní dovolená... V našem pensionu je krásný apartmán s masážní vanou a čtyři dvoulůžkové pokoje z toho dva s možností přistýlky. Max. kapacita na ubytování 10 lidí s 2 přistýlkami.

Možnosti stravování

V našem pensionu je možnost stravování, také pořádání různých podnikových akcí, privátních oslav či školení. Možnost zajištění grilu pro párty. Pyšníme se chutnou a rozmanitou kuchyní.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete