Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pension Pavel - Pecka

Pecka

Nabízíme vám levné ubytování v nádherné oblasti Český Ráj - Krkonoše. Chalupa má kapacitu 16 lůžek + přistýlka se třemi krytými místy pro garážování. Obědy a večeře je možno zajistit v nedaleké restauraci na náměstí.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pecka 294 294, Pecka
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Jičín
Obec
Pecka

Fotogalerie k článku

Nabízíme vám levné ubytování v nádherné oblasti Český Ráj - Krkonoše. Chalupa má kapacitu 16 lůžek + přistýlka se třemi krytými místy pro garážování. Obědy a večeře je možno zajistit v nedaleké restauraci na náměstí.

Možnosti stravování

Nabízíme možnost vaření v plně vybavených kuchyňkách. Dále možnost zajistit stravování v nedalekých restauracích cca. 200m od pensionu

Popis okolí

Penzion se nachází v hornatém malebném Podkrkonoší v městečku Pecka, které se nachází na rozhraní Český Ráj - Krkonoše, kde hlavní dominantu tvoří právě hrad Pecka, kam můžete zavítat na svých procházkách. Pecka patří i se svými okolními vesnicemi do mikroregionu Podzvičinsko a bezprostředně navazuje na přírodní oblast Český ráj. Název Podzvičinsko je odvozen od nedaleké vyvýšeniny s názvem Zvičina, kterou navštěvuje mnoho turistů za návštěvou rozhledny ze které je nádherný pohled. Otevírá se nádherné panorama Krkonoše, Jizerské hory, Český Ráj a ZOO Dvůr Králové je jako na dlani. Nádherný pohled na města Nová Paka, Jičín, Jilemnice, Dvůr Králové. Na Zvičině je možno provádět paraglaiding a v zimním období můžete navštívit kvalitní běžecké stezky a sjezdový areál s občerstvením a restaurací.

Tipy na výlet po okolí

ZOO Dvůr Králové - 12 km Hrad Kumburk - 8 km Hrad Trosky - 25 km Krkonoše - 25 km Bozkovské dolomitové jeskyně - 35 km Klenotnice drahých kamenů Nová Paka - 7 km Český Ráj - Prachovské Skály - 20 km Hrad Kost - 35 km Rozhledna ZVIČINA - Podzvičinsko - 7 km Besedice - Lužický lom - 25 km Rozhledna Kozákov - 20 km Malá Skála - Český Ráj - 25 km Hrad Frýdštejn - Český Ráj - 25 km Přehrada Bílá Třemešná, Les Království - 9 km AQUAPARK Jičín - 17 km BOWLING Jilemnice, - 20 km Žalý Benecko Krkonoše, - 27 km

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete