Statistika našeho portálu

  • 102 701 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pension Primus - Beroun

Beroun

Pension Primus**** se nachází v klidné lokalitě královského města Beroun, nedaleko Prahy. Patří do kategorie rodinných pensionů, jejichž kvalitu prověřili nejen řady spokojených hostů, ale také čas.   Pension byl postaven v roce 1991, kdy zahájil svou činnost. Na jaře roku 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která zásadně pozvedla úroveň jeho ubytovacích služeb.Nekuřácký Pension Primus svým hostů…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Na cibulce 665, Beroun
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Beroun
Obec
Beroun

Fotogalerie k článku

Pension Primus**** se nachází v klidné lokalitě královského města Beroun, nedaleko Prahy. Patří do kategorie rodinných pensionů, jejichž kvalitu prověřili nejen řady spokojených hostů, ale také čas.   Pension byl postaven v roce 1991, kdy zahájil svou činnost. Na jaře roku 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která zásadně pozvedla úroveň jeho ubytovacích služeb.

Nekuřácký Pension Primus svým hostům nabízí moderní  dvou- až čtyřlůžkouvé pokoje rozdělené do tří pater. Pokoje v přízemí mají přímý vstup na terasu a k bazénu, pokoje v prvním patře disponují balkónem a pokoje ve třetím patře nabízejí nejlepší výhled na Beroun a okolí. Součástí pensionu je i jídelna, kde jsou podávány snídaně a dále je využívána jako společenská místnost.

Kvalitní postele a matrace, psací stůl s připojením na internet, satelitní TV, minibar, koupelna vybavená fénem a ručníky jsou samozřejmostí v každém pokoji. Hosté vyššího vzrůstu jistě ocení i postele prodloužené délky 220 cm. Moderní vybavení a vzhled všech pokojů uspokojí i náročného zákazníka.

Součástí pensionu je prostorná zahrada s venkovním krytým bazénem a s přilehlým posezením. Svým hostů Pension Primus dale nabízí možnost využití venkovního grilu s posezením pod pergolou, sportovního vyžítí  u basketbalového koše a parkování na uzavřeném parkovišti.

Možnosti stravování

Hostům Pensionu Primus nabízíme snídaně.

Každá snídaně automaticky zahrnuje čerstvý chléb a rozličné druhy marmelád, paštik a másla + teplý nápoj dle vlastního výběru. Navíc si, prosím, zvolte jednu z níže uvedených variant:

1. Obložený talíř - sýr, šunka a salám, uvařené vejce

2.  Míchaná vajíčka

3. Omeleta se šunkou (hemenex) - vejce, šunka

4. Musli a jogurt nebo mléko s čerstvým ovocem

5. Teplé párky s hořčicí, kečupem (dvě nožičky)

6. Domácí palačinky s domácí marmeládou (tři kusy)

7. Pro vegetariány a vegany - sdělte nám dopředu, co byste rádi, a my se to bude snažit co nejlépe zajistit.

Pokud si nevyberete z naší nabídky, sdělte nám, co byste k snídani rádi, a my se budeme se snažit co nejlépe vyhovět Vašim požadavkům.

Popis okolí

Pension  se nachází 10 minut chůze od historického centra Berouna, je vzdálen 300 metrů od vlakového nádraží  a 500 metrů od autobusového nádraží. Ve vzdálenosti 800 metrů  je vybudována stezka pro inline bruslaře. Berounský Aquapark je vzdálen 1 km a golfové hřiště 2,5 km.

Tipy na výlet po okolí

Do Prahy dojedete za 25 minut. V okolí Berouna je možno navštívit hned několik historiských hradů – Karlštejn (15 km), Křivoklát (24 km), Točník a Žebrák (20 km). Za zmínku take stojí nejdelší jeskynní systém v Čechách – Koněpruské jeskyně (5 km).

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Oživení Historie na hradě Točník 20…

10.08.2024 - 10.08.2024
Hrad Točník

Skupina historického šermu OKOŘSKÁ GARDA připravila již dvanáctý historický festival Oživení Historie na hradě Točník.

Hořovická heligónka 2024 - Hořovice

17.08.2024 - 17.08.2024
Hořovice

47. ročník tradičního heligónkářského festivalu

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete