Statistika našeho portálu

  • 102 549 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pension Tenis-centrum - Český Krumlov

Český Krumlov

Náš pension je umístěn v klidném, sportovním komplexu, je vzdálen pouze 5 minut chůze od starobylého centra města. V létě je možné využívat 4 venkovní antukové kurty a víceúčelové hřiště, na podzim a v zimě je k dispozici pevná tenisová hala se třemi kurty. Je u nás možno pořádat tenisové pobyty a kempy, firemní turnaje v tenisu či volejbalu, pořádat školení. Tyto pobyty či turnaje Vám zajistíme …

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Chvalšinská 247, Český Krumlov
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Český Krumlov

Fotogalerie k článku

Náš pension je umístěn v klidném, sportovním komplexu, je vzdálen pouze 5 minut chůze od starobylého centra města. V létě je možné využívat 4 venkovní antukové kurty a víceúčelové hřiště, na podzim a v zimě je k dispozici pevná tenisová hala se třemi kurty. Je u nás možno pořádat tenisové pobyty a kempy, firemní turnaje v tenisu či volejbalu, pořádat školení. Tyto pobyty či turnaje Vám zajistíme s úplným servisem včetně občerstvení a organizace vlastního turnaje včetně doplňkového programu. Součástí našeho pensionu je i venkovní letní bazén se slanou vodou, který je plně k dispozici naši hostům.

Nabízíme vám ubytování v Českém Krumlově v různě velkých pokojích, které mají vše, co k odpočinku a svému pohodlí potřebujete. Celkem disponujeme 7 pokoji. Všechny naše pokoje v penzionu jsou dvoulůžkové. Tři pokoje můžeme podle vašeho přání a potřeb snadno upravit na třílůžkové. Jeden náš pokoj v penzionu je větší a tak jej můžeme upravit na pokoj čtyř až pětilůžkový. A tak se můžou u nás ubytovat také rodiny s jedním, nebo více dětmi. Díky malým a rychlým úpravám lze ubytovat v našem penzionu děti, vícečlenné rodiny nebo skupinky lidí o kapacitě až 22 lůžek. Abyste měli při své návštěvě či strávené dovolené v našem penzionu absolutní komfort a pohodlí, všechny pokoje jsou vybaveny vlastní, moderní koupelnou s WC a sprchovým koutem. K dispozici je volné připojení WI-FI a pokoje jsou vybaveny vlastní televizí. Díky našemu příjemnému a vždy ochotnému personálu, pěkně zařízeným pokojům a kvalitním službám bude jistě váš pobyt nebo dovolená strávená v Českém Krumlově ještě příjemnější. Pension disponuje 7 pokoji, všechny jsou dvoulůžkové, 3 pokoje je možno upravit na 3 lůžkové, 1 pokoj až 45 lůžkový Celková kapacita pensionu i s přistýlkami je 22 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny: vlastní koupelnou s WC TV SAT WI-FI

Možnosti stravování

V naší nekuřácké restauraci přímo v pensionu vám nabízíme vynikající kuchařské pochoutky, příjemné posezení nad skleničkou dobrého pití, profesionální obsluhu a milý personál, který Vám vyhoví ve všech Vašich přáních. V teplých letních měsících můžete využít příjemného posezení na terase. Pro své hotelové hosty v pensionu zajišťujeme snídaňový buffet, polopenzi či plnou penzi a při pořádání sportovních akcí či turnajů zajišťujeme celodenní stravu dle Vašich požadavků. Zároveň Vám připravíme na Vaše přání grilovací barbecue či opečení selátka či volka.

Popis okolí

Český Krumlov je jedno z nejkrásnějších, historických, českých měst. Jejím centrem protéká řeka Vltava. Český Krumlov je zapsán na seznam UNESCO díky svým 300 památkově chráněným objektům v historickém centru. Toto město nabízí svým obyvatelům a návštěvníkům k prohlídce nejen bohatou historii, ale také 7 muzeí, 4 galerie, četné divadelní a hudební festivaly. Český Krumlov se pyšní krásnou okolní krajinou a tak může nabídnout také sportovní aktivity, jako např. jízdu na raftu či na voru po Vltavě, výlety do okolí pěšky či na kole a koloběžkách, vyjížďky na koních a mnoho dalších zážitků.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete