Statistika našeho portálu

  • 97 839 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Pension u Nosků - Smržovka

Smržovka

Pension nabízí pro relaxaci a odpočinek příjemnou rodinnou, klidnou atmosféru s ubytováním ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky/pevné lůžko/s vlastním soc.zařízením a WC.V nabídce wellness programy i jednotlivé procedury. Samozřejmostí je snídaně, polopenze, na přání plná penze.K dispozici letní terasa s grilem,zastřešený venkovní bazén /8x 4x 1,5/solárně ohřívaný,otevřené ohniště,finsk…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Smržovka Okružní 1350, Smržovka
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Smržovka

Fotogalerie k článku

Pension nabízí pro relaxaci a odpočinek příjemnou rodinnou, klidnou atmosféru s ubytováním ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky/pevné lůžko/s vlastním soc.zařízením a WC.V nabídce wellness programy i jednotlivé procedury. Samozřejmostí je snídaně, polopenze, na přání plná penze.K dispozici letní terasa s grilem,zastřešený venkovní bazén /8x 4x 1,5/solárně ohřívaný,otevřené ohniště,finská suchá sauna,infra sauna,oxydoterapie,hydromasážní a perličková vana.V nabídce najdete bylinné,konopné, solné/sůl z mrtvého moře/,medové a rašelinové koupele,relaxační,rekondiční,thajské,medové,konopné a lymfatické přístrojové masáže /lymfoven/.Skořicové tlakové zábaly.Pro malé děti pískoviště,houpačky,malý bazének.Parkování v elekron. uzavřené zahradě.

Možnosti stravování

Stravování: Snídaně se podává rozšířená kontinentální a je zahrnuta v ceně ubytování. Hosté si mohou přiobjednat polopensi.

Popis okolí

V okolí najdete běžecké tratě, lyžařské vleky: Tanvaldský Špičák, Paseky, Souš, Bavorák, Mýtiny, Sokol Horní Polubný, Příchovice.Pro náročnější lyžaře doporučujeme lyžařské areály: Rejdice, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou a další, sáňkování, bobování, nástup na Jizerskou magistrálu a v neposlední řadě vycházky do okolí. V okolí penzionu je mnoho značených turistických cest pro letní turistiku i milovníky běžek.

Tipy na výlet po okolí

BOZKOVSKÉ DOLOMITOVÉ JESKYNĚrozhledny Štěpánka, Špičák.Jizerka - vesnická památková rezervace. Hejnice - poutní místo, zpřístupněná krypta s hrobkou. Lázně Libverda - stavba Obřího sudu s restaurací. Černá studnice - žulová rozhledna 869m nad mořem - krásný pohled na Jablonecko, Liberecký Ještěd i Krkonoše. Pěnčín - prohlídka brusírny. Okružní vyjížďky vláčkem na Černou studnici, Bozkovské dolomitové jeskyně, zámek Frýdlant, muzeum skla s prohlídkou sklárny ve městě Harrachov, SKI muzeum. Jozefův důl, Přehrada Souš. Jablonce nad Nisou a Liberec kryté bazény, přehrady, divadla, muzea, Aquapark a zábavní centrum Babylon, ZOO, Botanická zahrada.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Volupsije na Černé Studnici - Jablo…

25.06.2022 - 25.06.2022
Rozhledna Černá studnice

Legenda zpět na Černé. Přijďte si poslechnout a zatančit si. Volupsije open air pro vás budou hrát celé odpoledne.

Eurion 2022 - Smržovka

19.08.2022 - 19.08.2022
Smržovka

Již 30. ročník festivalu Eurion Smržovka je tady! Každý rok v polovině srpna, bez jediného přerušení po třicet let,…

Hypnotizér v Jablonci - Jablonec na…

26.09.2022 - 26.09.2022
Liberecká 5/1900, 466…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášku, kterou pořádá Městské divadlo…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete