Statistika našeho portálu

  • 101 408 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pension U Pešků - Horní Planá

Horní Planá

Nabízíme ubytování v komfortně zařízených 2lůžkových nebo 4lůžkových apartmánech v centru Horní Plané. Blízko je do restaurací i obchodů. V domě je obchod se suvenýry a mapami a specializovaná rybářská prodejna. Hostům půjčujeme kola nebo zprostředkujeme výlet na kanoi či raftu. Pro rybáře máme rybářskou pramici s motorem a echolotem. V zimním období se specializujeme na lyžařské pobyty s lyžován…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Náměstí 50, Horní Planá
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Český Krumlov
Obec
Horní Planá

Fotogalerie k článku

Nabízíme ubytování v komfortně zařízených 2lůžkových nebo 4lůžkových apartmánech v centru Horní Plané. Blízko je do restaurací i obchodů. V domě je obchod se suvenýry a mapami a specializovaná rybářská prodejna. Hostům půjčujeme kola nebo zprostředkujeme výlet na kanoi či raftu. Pro rybáře máme rybářskou pramici s motorem a echolotem. V zimním období se specializujeme na lyžařské pobyty s lyžováním v rakouském zimním středisku Hochficht.

Možnosti stravování

Na přání snídaně nebo polopenze.

Popis okolí

Z penzionu je blízko na autobusovou 100m i vlakovou 300mzastávku. V letních měsících se snadno dostanete na písečnou pláž 10min a v zimě si můžete na zamrzlé vodní hladině zabruslit. Horní Planá je známým nástupním místem pro cyklistické a pěší výlety ke Schwancemberskému kanálu, Plešnému jezeru nebo na Smrčinu. Nyní je pro cyklisty zpřístupněn i vojenský prostor Boletice. Nedaleko od Horní Plané je krásná přírodní bruslařská dráha.

Tipy na výlet po okolí

Všemi oblíbený je výlet do Českého Krumlov. Širší okolí Horní Plané je bohaté jak na historické památky Rožumberk, Vyšší Brod,Zlatá Koruna aj., tak i na přírodní krásy Plešné jezero, Medvědí stezka,aj.Pro hosty máme zpracovány podrobné tipy na výlety.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete