Statistika našeho portálu

  • 98 153 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Penzion a restaurace Amerika - Zlobice

Zlobice

Penzion se nachází v prostorách bývalé selské usedlosti. Náš penzion disponuje 11 pokojiči apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 41osob.Nově bylo přebudováno první patro a byla provedena vestavba podkroví. Vznikly tak ubytovací kapacity, které jistě uspokojí nároky každého hosta. První ubytovací patro nabízí útulné ubytování pro rodiny, skupiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, skupiny př…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zlobice 45, Zlobice
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Kroměříž
Obec
Zlobice

Fotogalerie k článku

Penzion se nachází v prostorách bývalé selské usedlosti. Náš penzion disponuje 11 pokojiči apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 41osob.

Nově bylo přebudováno první patro a byla provedena vestavba podkroví. Vznikly tak ubytovací kapacity, které jistě uspokojí nároky každého hosta. První ubytovací patro nabízí útulné ubytování pro rodiny, skupiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, skupiny přátel apod. za příjemnou cenu, odpovídající úrovni Standart ***.Najdete zde prostorné apartmány pro 4 – 6 osob, vždy s kuchyňským koutem a samostatným sociálním zařízením. Druhé patro nabízí luxusní a moderní apartmány pro 2 – 4 osoby (větší i s kuchyňským koutem), s možností přistýlky a pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky, ve výbavě First Class **** .

Také velký pozemek patřící k penzionu byl upraven pro potřeby návštěvníků a ubytovaných hostů. K dispozici je moderní tenisový kurt s umělým travním povrchem, multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal, malou kopanou, badminton apod., přírodní jezírko ke koupání, venkovní dětský koutek a uzavřené parkoviště.

Možnosti stravování

V přízemí budovy je v provozu restaurační zařízení pro veřejnost, kde je možné se celodenně stravovat. Hosté penzionu mají k dispozici nově rekonstruovaný salonek s 30 místy, kde se podávají snídaně a je možné zde též poobědvat a povečeřet. Tento salonek je k dispozici také pro pořádání různých akcí – svateb, oslav, rautů, pracovních setkání, schůzí, školení atd. V přízemí budovy se nachází veliký společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím – např. pro koncerty, firemní akce a školení, předváděcí akce, divadla, plesy, karnevaly, dětská odpoledne, promítání filmů, večírky, taneční zábavy, diskotéky apod.

Popis okolí

Penzion a restauraci Amerika najdete v blízkosti krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami", ležícího v geografickém i historickém středu Moravy. Leží od něj asi jen 5 km, v poklidné obci Zlobice, v nadmořské výšce 228 m. V centru obce, v místě nejstaršího známého osídlení vesnice po levé straně potoka, stojí velká budova - původní selská usedlost č. 45.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Hudební Kroměříž - Beseda s Václave…

13.08.2022 - 13.08.2022
Kino Nadsklepí

Houslový virtuos Václav Hudeček slaví na festivalu Hudební Kroměříž své životní jubileum. Setkat se s jedním z…

Klavírní recitál Ivo Kahánek & Nora…

13.08.2022 - 13.08.2022
Kino Nadsklepí

Špičkový klavírní virtuos Ivo Kahánek a laureátka Letní hudební akademie Kroměříž, třináctiletá Nora Lubbadová, se…

Slavnostní symfonický koncert - Kro…

14.08.2022 - 14.08.2022
Skleník v Květné…

Slavnostní symfonický koncert oslaví významné životní jubileum houslového virtuosa Václava Hudečka.

Hudební Kroměříž - Beseda s Jiřím P…

15.08.2022 - 15.08.2022
Kino Nadsklepí

Život s folklorem – beseda s famózním hudebníkem, představitelem legendární muziky Hradišťan, skladatelem a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete