Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion a restaurace Fantasy - Lipník nad Bečvou

Lipník nad Bečvou

Nově otevřený rodinný penzion je situován v blízkosti centra města Lipníka nad Bečvou. Nabízíme ubytování hotelového typu v šesti moderně vybavených dvoulůžkových pokojích. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení koupelna se sprchou a WC, LCD televize, hotelový telefon, minibar. Ve všech prostorách penzionu, restaurace i zahrádky je možnost bezplatného WiFi připojení k vysokorychlostnímu i…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Loučská, Lipník nad Bečvou
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Přerov
Obec
Lipník nad Bečvou

Fotogalerie k článku

Nově otevřený rodinný penzion je situován v blízkosti centra města Lipníka nad Bečvou. Nabízíme ubytování hotelového typu v šesti moderně vybavených dvoulůžkových pokojích. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení koupelna se sprchou a WC, LCD televize, hotelový telefon, minibar. Ve všech prostorách penzionu, restaurace i zahrádky je možnost bezplatného WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu.

Možnosti stravování

V útulném interiéru nabízíme příjemné a klidné posezení, kde si můžete vybrat z široké nabídky jídel tuzemské i mezinárodní kuchyně. Gurmánům rádi připravíme opravdové speciality, jako např. masové či čokoládové fondue nebo chateaubriand. Na své si přijdou i milovníci steaků a bifteků. V případě, že masové pokrmy nejsou Vaší hlavní dominantou, lze si dle vlastní chuti připravit zeleninové saláty, které jsou k dispozici v samoobslužném boxu, kde naleznete vždy čerstvou zeleninu. Pro děti, a nejen pro ně, nabízíme zmrzlinové poháry, palačinky a další sladké pochoutky.

Popis okolí

Město leží na dohled hradu Helfštýna v rovině Moravské brány. Je to historické město s mimořádně prostorným náměstím ve tvaru písmene L a velmi zajímavým souborem pamětihodností. Však je také Lipník nad Bečvou od roku 1989 městskou památkovou rezervací.Město může být hrdé na zachovalé historické jádro s renesanční radnicí, barokními kašnami a renesančními domy s podloubími, hned vedle náměstí tvoří dominantu města farní kostel sv. Jakuba s unikátní zvonicí. Kromě toho se zde nachází zámek, bývalý piaristický klášter s kostelem sv. Františka Serafinského a synagoga. Ve městě v minulosti žila početná židovská komunita, dokladem toho jsou také dva unikátní židovské hřbitovy.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete