Statistika našeho portálu

  • 91 441 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Penzion a restaurace Na kovárně - Tisá

Tisá

Stylová restaurace a penzion v jedinečném prostředí Českého Švýcarska.Celoroční ubytování v klidném prostředí, vhodné pro rekreační a sportovní pobyty.Rodinná a pracovní setkání, oslavy, svatby, porady, sportovní soustředění, pobyty s dětmi, vše se sportovním a relaxačním vyžitím.Internet 2GB, všechny prostory restaurace a penzionu pokryty WiFi sítí.Tenisový kurt s povrchem umělé trávy LANO WIMBL…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Tisá 302, Tisá
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Ústí nad Labem
Obec
Tisá

Fotogalerie k článku

Stylová restaurace a penzion v jedinečném prostředí Českého Švýcarska.Celoroční ubytování v klidném prostředí, vhodné pro rekreační a sportovní pobyty.Rodinná a pracovní setkání, oslavy, svatby, porady, sportovní soustředění, pobyty s dětmi, vše se sportovním a relaxačním vyžitím.Internet 2GB, všechny prostory restaurace a penzionu pokryty WiFi sítí.Tenisový kurt s povrchem umělé trávy LANO WIMBLEDON, sauna, fitness.Výchozí místo pro pískovcové lezení, turistiku, cyklistiku, lyžování, houbaření.Na silničním tahu Praha - Ústí n.L. - TISÁ - Petrovice - Pirna - DrážďanyPo dohodě Vám zajistíme dopravu do jakéhokoliv místa vozidlem VW Multivan pro 6osob + řidič.

Možnosti stravování

Ve stylové restauraci /43 míst/ a salónku /20 míst/ nabízíme příjemné posezení, pořádání oslav a večírků.V restauraci je pro Vás připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či Vámi vybraných programů. V letním období lze využít pohoštění na zahrádce /28 míst/, kde jsou pro děti připraveny průlezky s klouzačkou, houpačkou, lanem na šplhání a lezeckou stěnkou. Jistě si vyberete z bohaté nabídky výborných jídel české kuchyně, minutek, rybích a drůbežích specialit. Čepujeme Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům Vám nabídneme znamenitou kávu značky Alfredo espresso,odborně připravenou a čerstvě namletou na profesionálních strojích.

Popis okolí

V okolí Tisé najdete celou řadu turistických cílů. Mezi nejznámější a nejzajímavější patří naučná stezka Tiskými stěnami v délce 2km. Dělí se na dva okruhy - Malé a Velké stěny. V malých stěnách najdeme 19, ve Velkých stěnách 56 číslovaných skalních útvarů s rozmanitými tvary a názvy. Oba okruhy jsou jednosměrné a jsou vyznačeny značkou naučné stezky. Na skalní náměstí, kde oba okruhy začínajíí , vás přivede červená turistickáznačka od kostela v Tisé. Podrobného průvpdce s popisy tras a skalních útvarů, lze zakoupit přímo na místě u pokladen ve skalách. Mezi další turistické cíle v okolí patří Rájecké skály vzdálené od Tisé 3km, Ostrovské skály v romantickém údolí s přírodním koupalištěm /6km/, či rozhledna Děčínský Sněžník.

Tipy na výlet po okolí

Tiské stěny, Ostrovské stěny, Skalní město v Rájci, rozhledna Děčínský Sněžník, Labské údolí, soutěska říčky Česká Kamenice,skalní města v SRN - Bieletal atd.,lanová dráha na Komáří Vížku, sjezdové a klasické lyžování v Telnici a Bouřňáku, plavecký bazén v Děčíně, Teplicích a Ústí nad labem, hrady a zámky v blízkém okolí

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Tradiční Vánoce - Zubrnice

07.12.2019 - 08.12.2019
Muzeum v přírodě…

Připomenete si adventní a vánoční zvyky, které byly běžné na přelomu 19. a 20. století. Čerstvě upečená vánočka v…

Mikulášská na ledě - Ústí nad Labem

08.12.2019 - 08.12.2019
Zimní stadion,…

Mikulášská nadílka na Zimním stadionu a sladké dobroty pro všechny děti!

Přednáška: Schichtova epopej - Ústí…

10.12.2019 - 10.12.2019
Masarykova 1000/3

Přednáška nás zavede do doby posledních Přemyslovců na českém trůně.

Strašidelná show Čerti z Rakouska -…

11.12.2019 - 11.12.2019
Dům kultury, Velká…

Český čert už na zlobivé děti nestačí, tak si na pomoc zavolal posilu z Rakouska! Dorazí hned několik čertů, které…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete