Statistika našeho portálu

  • 95 236 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Penzion a restaurace Na kovárně - Tisá

Tisá

Stylová restaurace a penzion v jedinečném prostředí Českého Švýcarska.Celoroční ubytování v klidném prostředí, vhodné pro rekreační a sportovní pobyty.Rodinná a pracovní setkání, oslavy, svatby, porady, sportovní soustředění, pobyty s dětmi, vše se sportovním a relaxačním vyžitím.Internet 2GB, všechny prostory restaurace a penzionu pokryty WiFi sítí.Tenisový kurt s povrchem umělé trávy LANO WIMBL…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Tisá 302, Tisá
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Ústí nad Labem
Obec
Tisá

Fotogalerie k článku

Stylová restaurace a penzion v jedinečném prostředí Českého Švýcarska.Celoroční ubytování v klidném prostředí, vhodné pro rekreační a sportovní pobyty.Rodinná a pracovní setkání, oslavy, svatby, porady, sportovní soustředění, pobyty s dětmi, vše se sportovním a relaxačním vyžitím.Internet 2GB, všechny prostory restaurace a penzionu pokryty WiFi sítí.Tenisový kurt s povrchem umělé trávy LANO WIMBLEDON, sauna, fitness.Výchozí místo pro pískovcové lezení, turistiku, cyklistiku, lyžování, houbaření.Na silničním tahu Praha - Ústí n.L. - TISÁ - Petrovice - Pirna - DrážďanyPo dohodě Vám zajistíme dopravu do jakéhokoliv místa vozidlem VW Multivan pro 6osob + řidič.

Možnosti stravování

Ve stylové restauraci /43 míst/ a salónku /20 míst/ nabízíme příjemné posezení, pořádání oslav a večírků.V restauraci je pro Vás připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či Vámi vybraných programů. V letním období lze využít pohoštění na zahrádce /28 míst/, kde jsou pro děti připraveny průlezky s klouzačkou, houpačkou, lanem na šplhání a lezeckou stěnkou. Jistě si vyberete z bohaté nabídky výborných jídel české kuchyně, minutek, rybích a drůbežích specialit. Čepujeme Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům Vám nabídneme znamenitou kávu značky Alfredo espresso,odborně připravenou a čerstvě namletou na profesionálních strojích.

Popis okolí

V okolí Tisé najdete celou řadu turistických cílů. Mezi nejznámější a nejzajímavější patří naučná stezka Tiskými stěnami v délce 2km. Dělí se na dva okruhy - Malé a Velké stěny. V malých stěnách najdeme 19, ve Velkých stěnách 56 číslovaných skalních útvarů s rozmanitými tvary a názvy. Oba okruhy jsou jednosměrné a jsou vyznačeny značkou naučné stezky. Na skalní náměstí, kde oba okruhy začínajíí , vás přivede červená turistickáznačka od kostela v Tisé. Podrobného průvpdce s popisy tras a skalních útvarů, lze zakoupit přímo na místě u pokladen ve skalách. Mezi další turistické cíle v okolí patří Rájecké skály vzdálené od Tisé 3km, Ostrovské skály v romantickém údolí s přírodním koupalištěm /6km/, či rozhledna Děčínský Sněžník.

Tipy na výlet po okolí

Tiské stěny, Ostrovské stěny, Skalní město v Rájci, rozhledna Děčínský Sněžník, Labské údolí, soutěska říčky Česká Kamenice,skalní města v SRN - Bieletal atd.,lanová dráha na Komáří Vížku, sjezdové a klasické lyžování v Telnici a Bouřňáku, plavecký bazén v Děčíně, Teplicích a Ústí nad labem, hrady a zámky v blízkém okolí

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Běh Barvám Neutečeš - Ústí nad Labem

29.05.2021 - 29.05.2021
Park Severní Terasa

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale…

Běh Urban Challenge - Ústí nad Labem

19.06.2021 - 19.06.2021
Ústí nad Labem

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

pondělí 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete