Statistika našeho portálu

  • 99 578 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion a restaurant Diana - Doksy

Doksy

Pension s celoročním provozem je zařízen v loveckém stylu a leží přímo v centru Starých Splavů, v bezprostřední blízkosti Máchova jezera. V okolí lesopark. Příjemné a klidné rodinné prostředí. K dispozici jsou převážně dvoulůžkové pokoje,nebo apartmány. Všechny pokoje nově vybavené, mají vlastní nové sociální zařízení, umyvadlo, sprchu a WC.Na pokojích nelze vařit.Parkování v objektu,uzamykatelná…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Pension s celoročním provozem je zařízen v loveckém stylu a leží přímo v centru Starých Splavů, v bezprostřední blízkosti Máchova jezera. V okolí lesopark. Příjemné a klidné rodinné prostředí. K dispozici jsou převážně dvoulůžkové pokoje,nebo apartmány. Všechny pokoje nově vybavené, mají vlastní nové sociální zařízení, umyvadlo, sprchu a WC.Na pokojích nelze vařit.Parkování v objektu,uzamykatelná úschovna kol a motocyklů.Tenisové kurty 100m,půjčovna kol 100m, rybolov s půjčovnou rybářského náčiní 300m, minigolf 300m. Vhodné pro manželské páry, rodiny s dětmi, skupiny sportovců, nebo malé firemní akce.V létě koupání, na podzim houbaření, v zimě bruslení na jezeře.

Možnosti stravování

Stylová restaurace s barem v zahradě vedle pensionu. Možnost snídaní, polopenze nebo plné penze dle vlastního výběru. Výborná kuchyně, chutné myslivecké speciality. Možnost individuálních objednávek pro oslavy nebo večírky. V letních měsících posezení v zahradě, v klidu pod slunečníky.Slevy na akce mimo hlavní sezónu.

Popis okolí

K Máchovu jezeru asi 300m. Několik písčitých pláží, koupání, surfing a další vodní sporty, bangee jumping,šlapadla. Výlety lodí po jezeře.Okolí s rozsáhlými lesy a velkými vodními plochami,Máchovo jezero, Břehyňský a Novozámecký rybník.Chráněná krajinná oblast a rezervace Unesco.Kromě přírodních krás řada historických památek.Cyklotrasy č.3045/D3/D7.

Tipy na výlet po okolí

Na kole do Kokořínského údolí, na Mšeno k novému koupališti a na hrad Houska, kde se koná řada zajímavých akcí.Nebo do lesů bývalého vojenského prostoru Ralsko. A nebo směrem na Jestřebí,na skalní hrad, dále na Sloup, kde je také skalní hrad a Modlivý důl a také koupaliště. Pěšky buď procházkou kolem jezera směrem na Břehyňský rybník a nebo až na hrad Bezděz. Autem na Zákupský zámek, nebo do Lvové na zámek Lemberk a také do Jablonného k Dominikánskému klášteru, který je kopií Basiliky Sv.Petra a kde je pohřbena Sv. Zdislava.Procházky a výlety do okolí a na hrady a zámky jsou i pro méně zdatné, ale i trénovaný sporovec si vybere zajímavé cyklostezky.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Za kvetoucí měsíčnicí - Kamenický Š…

20.05.2023 - 20.05.2023
Kino Hvězda

V sobotu 20.5.2023 se uskuteční  23.ročník tradiční turistické a cykloturistické akce vedoucí nádhernou přírodou okolí…

Hrady CZ 2023 - Bezděz

01.09.2023 - 02.09.2023
Hrad Bezděz

HRADY CZ je letní kulturní festival. 18. ročník festivalu se uskuteční během léta 2023 na významných českých a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete