Statistika našeho portálu

  • 94 516 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Penzion Aktiv - Vysoké nad Jizerou

Vysoké nad Jizerou

Ubytování je poskytováno ve 2-4 lůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením (zvlášť koupelna, zvlášť WC) a balkonem. Stravování dle dohody formou polopenze nebo plné penze, česká kuchyně. Celková kapacita 75 lůžek. Hostům je k dispozici domácí knihovna, televize, video, el. šipky, billiár, stolní tenis, tělocvična (8x10m). Možnost zapůjčení horských kol, prostor na míčové hry, ohništ…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vysoké nad Jizerou 160, Vysoké nad Jizerou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Vysoké nad Jizerou

Fotogalerie k článku

Ubytování je poskytováno ve 2-4 lůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením (zvlášť koupelna, zvlášť WC) a balkonem. Stravování dle dohody formou polopenze nebo plné penze, česká kuchyně. Celková kapacita 75 lůžek. Hostům je k dispozici domácí knihovna, televize, video, el. šipky, billiár, stolní tenis, tělocvična (8x10m). Možnost zapůjčení horských kol, prostor na míčové hry, ohniště, parkování u penzionu

Možnosti stravování

Stravování je poskytováno po dohodě formou snídaně, polopenze nebo plné penze, popřípadě i svačinek včetně pitného režimu. Jsme schopni zajistit i speciální stravy, např. bezlepkovou dietu, jídla pro diabetiky, bezmasá jídla. Připravujeme hlavně česká jídla a to nemodernějšími technologiemi pomocí konvektomatu, tedy vaření v páře a smažení s minimem olejů.

Popis okolí

Penzion Aktiv leží ve výšce 700 m n. m. Má ideální polohu v klidném prostředí, 5 min. cesty z vysockého náměstí. V místě je též běžecký areál s upravovanými okruhy o délce 1 - 15 km.

Tipy na výlet po okolí

Nabízí se zde řada krásných výletů jak na hřebeny Krkonoš, tak Jizerských hor. Také při kratších výletech oceníte pozvolnější ráz vysocké krajiny - Paseky (kraj Zapadlých vlastenců), vyhlídková věž Štěpánka, krápníkové jeskyně Bozkov, naučná Riegrova stezka kolem řeky Jizery (Semily).

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie
Turistické regiony

úterý 24. listopad

Dnes má svátek Emílie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete