Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Penzion Albrecht - Tanvald

Tanvald

PENZION ALBRECHT s dlouholetou tradicí se nachází v Jizerských horách ve měste Tanvald. Pro jeho ideální polohu je jedním z neoblíbenějších penzionů v této destinaci. Penzion Albrecht se nachází 100m od Lyžařského střediska Tanvaldský Špičák, který uspokojí I největší lyžařské nadšence. Nabízí 6km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Poloha penzionu je také ideální pro milovníky h…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Albrechtice v Jizerských horách/624, Tanvald
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Tanvald

Fotogalerie k článku

PENZION ALBRECHT s dlouholetou tradicí se nachází v Jizerských horách ve měste Tanvald. Pro jeho ideální polohu je jedním z neoblíbenějších penzionů v této destinaci. Penzion Albrecht se nachází 100m od Lyžařského střediska Tanvaldský Špičák, který uspokojí I největší lyžařské nadšence. Nabízí 6km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Poloha penzionu je také ideální pro milovníky horské turistiky, běžkaření a v letním období cyklistiky Jizersko – horská Magistrála . Penzion je v provozu po celý rok a je ideálním místem pro rekreaci nejen celé rodiny, ale také pro partu kamarádů či firemní akce. Dostupnost penzionu je velmi snadná, díky přístupné hlavní komunikaci a parkovaním v místě ubytování.

Penzion se nachází v samém centru lyžařského areálu a je obklopen sjezdovými tratěmi, loukami a lesy. V okolí penzionu je take plná občasnský vybavenost. Horské restaurace, pošta, potraviny, tenisové kurty 1km , minigolf 5km Disco – Kino Smržovka 4km , plavecký bazén Gymnázium Tanvald, Aquapark Babylon 20km , Freerideová trať, možnost pronájmu sportovní haly. Vedle penzionu se take nachází půjčovna lyží a horských kol. Poloha penzionu je idální pro všestranné využití v zimním I letním období.

Možnosti stravování

RESTAURACE ALBRECHT se nachází v přímém sousedství penzionu 5m . Vybírat zde můžete z opravdu široké nabídky jídel a nápojů.

Popis okolí

Poloha penzionu je také ideální pro milovníky horské turistiky, běžkaření a v letním období cyklistiky Jizersko – horská Magistrála . Penzion je v provozu po celý rok a je ideálním místem pro rekreaci nejen celé rodiny, ale také pro partu kamarádů či firemní akce. Dostupnost penzionu je velmi snadná, díky přístupné hlavní komunikaci a parkovaním v místě ubytování. Penzion se nachází v samém centru lyžařského areálu a je obklopen sjezdovými tratěmi, loukami a lesy. V okolí penzionu je take plná občasnský vybavenost.

Tipy na výlet po okolí

LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO ŠPIČÁK vzdálenost 100m Tanvaldský Špičák je největší lyžařský areál v Jizerských horách, který nabízí 6km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti s technickým zasněžováním v celé délce. Pro Váš komfort je připravena čtyřsedačková lanová dráha a bezdotykový odbavovací systém. Tanvaldský Špičák II je idální pro výuku malých lyžařů – uzavřený prostor s pojízdným koberecem, dětský vlek s mnoha atrakcemi. • denně upravované sjezdové tratě s přírodním i technickým sněhem • večerní lyžování ve středisku Špičák II, 17:00 - 20:00, provoz dle aktuální situace • 5 lyžařských vleků různých délek • čtyřsedačkovou lanovou dráhu ve středisku Špičák I s krátkou čekací dobou na odbavení • přepravní kapacitu lyžařských vleků a lanové dráhy 5960 os/hod • celkovou délku lyžařských tratí cca 6 km • půjčovna a servis lyžařského a snowboardového vybavení SKI Bižu SPORT - pod lanovou dráhou vybavení včetně zajištění servisu. Každoročně nové modely lyží a snowboardů od firmy K2. • lyžařská škola SKI Bižu & snowboard ve střediscích Špičák I i Špičák II pro začínající i pokročilé lyžaře a snowboardisty. • dětský svět ve středisku Špičák II - uzavřené hřiště pro výuku dětí s vlastním pojízdným kobercem. SKIAREÁL TAVLAND Sjezdovka na Výšině včetně večerního lyžování. PLAVECKÝ BAZÉN v Gymnáziu TANVALD CENTRUM BABYLON LIBEREC vzdálenost 20km Centrum Babylon Liberec je jedinečný zábavný komplex pro celou rodinu.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

S hlavou v oblacích 2023 - Velké Ha…

28.10.2023 - 28.10.2023
Kulturní dům Velké Hamry

Bombová akční komedie o téměř dokonalém zločinu v podání Divadelní společnosti Vojan z. s. Český Dub.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete