Statistika našeho portálu

  • 102 223 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Amos - Dolní Bečva

Dolní Bečva

Penzion Amos se nachází v obci Dolní Bečva okres Vsetín. Obec Dolní Bečva leží v chráněné krajinné oblasti Beskyd na úpatí hory Radhošť a je vzdálená od Rožnova pod Radhoštěm 4 km. V přízemí nachází restaurace s barem, společenská místnost s kulečníkem, jídelna, kuchyně a sociální zázemí. V prvním patře se nachází 9 ubytovacích pokojů s vlastním sociálním zařízením a barevnou televizí. Celková ub…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dolní Bečva 229, Dolní Bečva
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Dolní Bečva

Fotogalerie k článku

Penzion Amos se nachází v obci Dolní Bečva okres Vsetín. Obec Dolní Bečva leží v chráněné krajinné oblasti Beskyd na úpatí hory Radhošť a je vzdálená od Rožnova pod Radhoštěm 4 km. V přízemí nachází restaurace s barem, společenská místnost s kulečníkem, jídelna, kuchyně a sociální zázemí. V prvním patře se nachází 9 ubytovacích pokojů s vlastním sociálním zařízením a barevnou televizí. Celková ubytovací kapacita je 34 míst (bez přistýlek). V celém penzioně je zaveden bezdrátový internet (wifi), který je volně dostupný všem ubytovaným. Před penzionem můžete posedět v letní zahradě. Vedle penzionu je možnost parkování až pro cca 10 aut. V ceně ubytování je zahrnut rekreační poplatek a poplatek z ubytovací kapacity.

Možnosti stravování

Přímo v penzionu je možnost celodenního stravování.

Tipy na výlet po okolí

Valašská dědina - je hlavní turistickou atrakcí v Rožnově pod Radhoštěm. Dřevěné městečko sestává ze souborů dřevěných lidových staveb přenesených z valašského regionu do prostředí městského parku, Mlýnská dolina je soubor staveb technického charakteru a Valašská dědina zaujme životem našich předků včetně hospodářských zvířat. V místním amfiteátru se každoročně konají vystoupení národopisných souborů v rámci celoročního folklorního festivalu Valašský rok. Kostel všech svatých - zde mohou návštěvníci rozjímat a pozorovat nádherné umění našich předků zobrazené na svatých relikviích. Byl postaven v letech 1745-1764. Lázeňský dům - neodmyslitelná součást Rožnova, v minulosti zde byly klimatické lázně, v současnosti se zde nachází stylová restaurace. Unipar - ojedinělá výrobna dekorativních a parafinových svíček. Možnost exkurze do výroby. Hradisko – naučná stezka - historii města dnes připomíná zřícenina hradu Hradisko, který byl postaven v 2. pol. 14. století a při návštěvě Rožnova by jste neměli tuto památku opomenout – je zde naučná stezka se 3 okruhy a nádherným výhledem na město. Jezdecký areál hradisko - mohou využít všichni milovníci koní. Nabízí: Jízdu na poníku, jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé, kurz jezdecké školy, krátkodobé a dlouhodobé ustájení koní, pronájem kryté jezdecké haly, klubovny nebo učebny, možnost pořádání kulturních, sportovních a společenských akcí. Rožnovská koupaliště - návštěvníci si mohou osvěžit tělo a sportovat ve venkovních koupalištích a krytém bazénu s tobogánem: Koupaliště v Campingu Rožnov, Letní koupaliště Rožnov, Krytý bazén s tobogánem.

Mapa

Zajímavé akce v okolí

Vsetinský filmový maraton 2024 - Vs…

19.04.2024 - 21.04.2024
kino Vatra

Vsetínský filmový maraton s pořadovým číslem 26 se uskuteční v kině Vatra Vsetín o víkendu od 19. do 21. dubna 2024.…

Bezpečně v online světě – Lanterna …

05.05.2024 - 07.05.2024
Spa hotel Lanterna

Jak našlapovat v online světě bezpečně? Jak mít soukromí na sítích i jinde pod kontrolou? Nejen na tyto otázky vám…

Hypnotizér ve Vsetíně | květen 2024…

07.05.2024 - 07.05.2024
Mostecká 362, 755 01…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na představení HYPNOTIZÉR!

Farmářský a řemeslný trh 2024 - Val…

01.06.2024 - 01.06.2024
Náměstí

Zveme Vás, vaše přátele, známé a sousedy na farmářské a řemeslné trhy ve Valašském Meziříčí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete