Statistika našeho portálu

  • 102 685 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion apartmán Janov - Janov nad Nisou

Janov nad Nisou

Penzion Apartmán Janov, nabízí rodinné ubytování v Jizerských horách. V našem penzionu v Jizerských horách můžete strávit příjemnou aktivní dovolenou. v horské obci Janov, která se nachází mezi obcemi Hrabětice a Bedřichov. V dosahu jsou města Liberec a Jablonec. Penzion byl před pár lety kompletně zrenovován. Máme moderně a útulně vybavené apartmány. Každý má vlastní kuchyňský kout s ledničkou a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Janov 471, Janov nad Nisou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Jablonec nad Nisou
Obec
Janov nad Nisou

Fotogalerie k článku

Penzion Apartmán Janov, nabízí rodinné ubytování v Jizerských horách. V našem penzionu v Jizerských horách můžete strávit příjemnou aktivní dovolenou. v horské obci Janov, která se nachází mezi obcemi Hrabětice a Bedřichov. V dosahu jsou města Liberec a Jablonec. Penzion byl před pár lety kompletně zrenovován. Máme moderně a útulně vybavené apartmány. Každý má vlastní kuchyňský kout s ledničkou a mikrovlnkou. V každém apartmánu je i vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Možnosti stravování

Každý apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyňku. Je zde lednička, mikrovlnka, varná konvice, nádobí, mycí prostředy.

Popis okolí

Jizerské hory jsou ideálním místem pro rodinnou a sportovní dovolenou. V obci Hrabětice a Bedřichov jsou lyžařská sjezdová centra. Obě místa jsou dosažitelná i ski busem, který má zastávku 50m od Penzionu Apartmánu Janov. Sjezdovky a zimní střediska Jizerských hor jsou velmi přívětivé především k dětem a začátečníkům. V centrech Bedřichov, Severák - Arnika a Tanvaldský Špičák najdete ideální podmínky pro sjezdování. Pokročilé lyžaře uspokojí sjezdovky v centrech Špičák a Ještěd. Všechna centra jsou plně vybavena systémy technického zasněžovaní a zaručují sněhovou pokrývku po celou dobu lyžařské sezóny. Všechny sjezdovky jsou každý den upravovány. Hustá síť cyklotras přímo vybízí k cykloturistice. Na ní můžete nastoupit přímo od penzionu ve kterém máme pro hosty půjčovnu horských kol. A nic už vám nebude bránit rozjet se na Jizerskou magistrálu – hustou a dobře značenou síť cyklotras. V zimě je Jizerská magistrála každodenně pečlivě udržována a nabízí k lyžování přes 150 kilometrů kvalitních běžeckých stop. Stopy jsou podle sněhových podmínek pravidelně obnovovány.

Tipy na výlet po okolí

Od nás můžete vyrazit na pěší turistiku, cykloturistiku a lyže. V okolí jsou hrady a zámky. Hrad Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Grabštejn. Dále pak v Liberci je zábavní centrum Babylon, kde je aquapark, lunapark a spousty obchůdků.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete