Statistika našeho portálu

  • 94 250 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Penzion Apex - Kdyně

Kdyně

Penzion Apex je situován přímo na Kdyňském náměstí. Kdyně je malebné městečko na hranici Šumavy a Českého lesa, jednoho z nejkrásnějších regionů v Čechách. V objektu je 6 dvoulůžkových pokojů a dva apartmány pro 4 osoby s možností další přistýlky.Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, včetně televize a možnosti bezplatného připojení na internet WiFi. Penzion má kuchyňku s jídelnou kapacita 2…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Náměstí 10, Kdyně
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Domažlice
Obec
Kdyně

Fotogalerie k článku

Penzion Apex je situován přímo na Kdyňském náměstí. Kdyně je malebné městečko na hranici Šumavy a Českého lesa, jednoho z nejkrásnějších regionů v Čechách. V objektu je 6 dvoulůžkových pokojů a dva apartmány pro 4 osoby s možností další přistýlky.Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, včetně televize a možnosti bezplatného připojení na internet WiFi. Penzion má kuchyňku s jídelnou kapacita 20 osob pro podávání snídaní a společenské akce.V roce 2008 byl objekt otevřen a tudíž je kompletně nově zařízen a budova po celkové renovaci.SlužbyPůjčovna kol, lyžárna, TV, internet.ParkováníMožnost využití parkoviště přímo před penzionem.

Možnosti stravování

Penzion má kuchyňku s jídelnou kapacita 20 osob pro podávání snídaní a společenské akce.

Popis okolí

Město Kdyně a okolí nabízí širokou škálu sportovních aktivit. V létě si můžete např. zaplavat a relaxova u krásného přírodního koupaliště Hájovna. V okolí jsou také skvělá místa pro sjezdové a běžecké lyžování v zimě. Dále zde pak nalezneme tenisové kurty, bowling, golf a mnoho dalších.

Tipy na výlet po okolí

V okolí penzionu je bezpočet malebných vesniček, hradů, zřícenin, zámků a muzeí a podobně. Jedna z nejvýznamnějších historických památek ve Kdyni je zřícenina hradu Rýzmberk, který dominuje obzoru nad městem. Každý rok na konci června, pak můžeme navštívit Rýzmberský Hradní Guláš, festival folku a country.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete