Statistika našeho portálu

  • 98 909 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Penzion Apex - Kdyně

Kdyně

Penzion Apex je situován přímo na Kdyňském náměstí. Kdyně je malebné městečko na hranici Šumavy a Českého lesa, jednoho z nejkrásnějších regionů v Čechách. V objektu je 6 dvoulůžkových pokojů, 1 trojlůžkový a dva apartmány pro 4 osoby s možností další přistýlky. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, včetně televize a možnosti bezplatného připojení na WiFi. Hosté mohou využít volně přístupnou kuchyňku s jídelnou s kapacitou 23 osob.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Náměstí 10, Kdyně
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Domažlice
Obec
Kdyně
Telefon pro příjem rezervací:
+420 770 130 380
Telefon pro check-in:
+420 777 785 361
Web
https://penzion-apex.cz/
E-mail
penzion@apextextil.cz

Fotogalerie k článku

Penzion Apex je situován přímo na Kdyňském náměstí. Kdyně je malebné městečko na hranici Šumavy a Českého lesa, jednoho z nejkrásnějších regionů v Čechách. V objektu je 6 dvoulůžkových pokojů, 1 trojlůžkový a dva apartmány pro 4 osoby s možností další přistýlky. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout a umyvadlo), včetně LED televize a možnosti bezplatného připojení na WiFi. Hosté mohou využít volně přístupnou kuchyňku s jídelnou s kapacitou 23 osob. Využít zde mohou také nabídku teplých nápojů (káva, čaj) zdarma!

V suterénu se nachází společenský sál vhodný k oslavám, přednáškám i školení. V roce 2008 byl objekt otevřen a kompletně nově zařízen a zrekonstruován.

Služby: Půjčovna kol, lyžárna, TV, internet.

Parkování: Možnost využití vežejného parkoviště přímo před penzionem bez poplatku

Možnosti stravování

V podkroví penzionu se nachází plně vybavená kuchyňka s jídelnou s celkovou kapacitou pro 23 osob. 

Popis okolí

Město Kdyně a okolí nabízí širokou škálu sportovních aktivit. V létě si můžete např. zaplavat a relaxova u krásného přírodního koupaliště Hájovna. V okolí jsou také skvělá místa pro sjezdové a běžecké lyžování v zimě. Dále zde pak nalezneme tenisové kurty, bowling, golf a mnoho dalších.

Tipy na výlet po okolí

V okolí penzionu je bezpočet malebných vesniček, hradů, zřícenin, zámků a muzeí a podobně. Jedna z nejvýznamnějších historických památek ve Kdyni je zřícenina hradu Rýzmberk, který dominuje obzoru nad městem. Každý rok na konci června, pak můžeme navštívit Rýzmberský Hradní Guláš, festival folku a country.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete